Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grounded

Znak czasów w PS Store. Dziennikarz policzył bestsellery Microsoftu oraz Sony, wnioski są interesujące

Kamil Kleszyk, 19 kwietnia 2024, 12:28

Do niedawna było to nie do pomyślenia, ale z obserwacji dziennikarza serwisu Tweaktown wynika, że ostatnimi czasy czołówkę najpopularniejszych gier w PlayStation Store „okupują” często produkcje Microsoftu.

Lista exclusive'ów Xboxa, które trafią na PS5, PS4 i Switcha. Hi-Fi Rush już dostępne

Adrian Werner, 19 marca 2024, 08:49

Firma Microsoft przenosi na konsole Sony i Nintendo swoje cztery exclusive'y. Wśród nich są dwie duże produkcje sieciowe i dwie małe perełki.

Premiera survivalu Obsidian Entertainment, recenzje chwalą grę

Adrian Werner, 27 września 2022, 11:25

Dzisiaj wieczorem ukaże się wersja 1.0 sieciowego survivalu Grounded. Nowa gra studia Obsidian Entertainment zbiera dobre recenzje.

Nowa gra Obsidian z datą premiery; Grounded dostanie sekretny „ficzer”

Hubert Śledziewski, 28 lipca 2022, 19:25

Poznaliśmy wreszcie datę premiery wersji 1.0 gry survivalowej Grounded. Zanim jednak ona wyjdzie, fanów czeka aktualizacja, która przyniesie sekretną nowość.

Przed Avowed wyjdzie inna gra FPP od Obsidian: Grounded

Hubert Śledziewski, 14 czerwca 2022, 20:07

Grounded od studia Obsidian Entertainment opuści wkrótce wczesny dostęp. Stanie się to przed premierą innej wyczekiwanej gry tego dewelopera – Avowed.

Grounded - wersja 1.0 może zostać opóźniona do 2023 roku

Adrian Werner, 12 marca 2022, 09:28

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że studio Obsidian Entertainment może nie zdążyć z wydaniem w tym roku wersji 1.0 gry Grounded, czyli sieciowego survivalu sprzedawanego obecnie we wczesnym dostępie.

Pre-order Back 4 Blood hitem Steama; mały sukces Grounded

Hubert Śledziewski, 9 sierpnia 2021, 10:29

Miniony tydzień przyniósł spore przetasowania na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie. New World, które brylowało w ostatnim czasie, zaliczyło mocny spadek, a jego miejsce zajęła strzelanka Back 4 Blood. Do czołówki załapało się także Grounded od Obsidian Entertainment.

Grounded otrzyma ogromną aktualizację z grzybami i pozwoli nam usiąść

Jakub Błażewicz, 13 czerwca 2021, 20:15

Do Grounded zmierza The Shrom & Doom Update, czyli wielkie rozszerzenie z wieloma atrakcjami. Aktualizacja wprowadzi do gry studia Obsidian Entertainment m.in. grzyby, wielkiego pająka oraz… opcję siadania.

Grounded sporym sukcesem Microsoftu

Karol Laska, 1 sierpnia 2020, 10:40

Nowa survivalowa gra autorstwa Obsidian Entertainment święci sukcesy zarówno na Steamie, jak i w Xbox Game Passie. Tytuł zbiera coraz więcej pozytywnych recenzji.

Grounded - dynamiczny debiut i przyzwoite oceny gry Obsidianu

Adrian Werner, 29 lipca 2020, 12:14

Premiera Grounded studia Obsidian Entertainment przebiegła pomyślnie. Gra otrzymuje przyzwoite oceny i osiąga dobre wyniki aktywności na Steamie i oglądalności w serwisie Twitch.

Obsidian wydał werdykt - Cyberpunk 2077 to gra roku w zwiastunie Grounded

Damian Gacek, 23 lipca 2020, 19:48

Studio Obsidian Entertainment pokazało nowy trailer gry survivalowej Grounded. Ciekawostką jest, że w zapowiedzi znalazł się również akcent z Cyberpunk 2077. Ponoć produkcja od CD Projekt RED to największy tytuł tego roku.

Grounded od Obsidianu z demem na Steamie

Michał Kułakowski, 16 czerwca 2020, 19:32

W serwisie Steam oraz na konsoli Xbox One udostępnione zostało demo Grounded, survivalowej gry od studia Obsidian Entertainment. Wcielamy się w niej w dzieci zmniejszone do rozmiarów mrówek, które muszą przetrwać w przydomowym ogrodzie. Wersja demonstracyjna dostępna będzie jedynie do końca tego tygodnia.

Grounded - gra Obsidianu w lipcu trafi do wczesnego dostępu

Bartosz Świątek, 8 kwietnia 2020, 10:00

Twórcy ze studia Obisidan Entertainment poinformowali, że ich kolejny tytuł – intrygująca gra survivalowa Grounded – zadebiutuje we wczesnym dostępie pod koniec lipca tego roku.

Grounded – pierwszy gameplay z nowej gry Obisidian Entertainment

Bartosz Świątek, 2 marca 2020, 08:50

Na imprezie PAX East 2020 studio Obisidian Entertainment pokazało pierwszy gameplay ze swojej kolejnej produkcji – gry survivalowej Grounded. Materiał przedstawia podstawowe założenia rozgrywki. W czasie prezentacji deweloperzy odpowiadali na pytania osób zgromadzonych na widowni.

Znamy wymagania sprzętowe Grounded - nowej gry Obsidian Entertainment

Konrad Serafiński, 22 lutego 2020, 10:00

Poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe oraz orientacyjny termin premiery Grounded, czyli nowej survivalowej gry akcji od studia Obsidian Entertainment. Tytuł początkowo ukaże się we wczesnym dostępie.

Grounded – nachodzi survivalowa gra akcji od studia Obsidian

Adrian Werner, 14 listopada 2019, 21:26

W trakcie X019 zapowiedziano nową produkcję studia Obsidian. Okazała się nią survivalowa gra akcji Grounded, która postawi na tryb kooperacyjny dla czterech osób.