Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grounded

Grounded - wersja 1.0 może zostać opóźniona do 2023 roku

Adrian Werner, 12 marca 2022, 09:28

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że studio Obsidian Entertainment może nie zdążyć z wydaniem w tym roku wersji 1.0 gry Grounded, czyli sieciowego survivalu sprzedawanego obecnie we wczesnym dostępie.

Pre-order Back 4 Blood hitem Steama; mały sukces Grounded

hexx0, 9 sierpnia 2021, 10:08

Miniony tydzień przyniósł spore przetasowania na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie. New World, które brylowało w ostatnim czasie, zaliczyło mocny spadek, a jego miejsce zajęła strzelanka Back 4 Blood. Do czołówki załapało się także Grounded od Obsidian Entertainment.

Grounded otrzyma ogromną aktualizację z grzybami i pozwoli nam usiąść

Entelarmer, 13 czerwca 2021, 20:11

Do Grounded zmierza The Shrom & Doom Update, czyli wielkie rozszerzenie z wieloma atrakcjami. Aktualizacja wprowadzi do gry studia Obsidian Entertainment m.in. grzyby, wielkiego pająka oraz… opcję siadania.

Grounded sporym sukcesem Microsoftu

Karol Laska, 1 sierpnia 2020, 10:38

Nowa survivalowa gra autorstwa Obsidian Entertainment święci sukcesy zarówno na Steamie, jak i w Xbox Game Passie. Tytuł zbiera coraz więcej pozytywnych recenzji.

Grounded - dynamiczny debiut i przyzwoite oceny gry Obsidianu

Adrian Werner, 29 lipca 2020, 12:03

Premiera Grounded studia Obsidian Entertainment przebiegła pomyślnie. Gra otrzymuje przyzwoite oceny i osiąga dobre wyniki aktywności na Steamie i oglądalności w serwisie Twitch.

Obsidian wydał werdykt - Cyberpunk 2077 to gra roku w zwiastunie Grounded

Czaruś, 23 lipca 2020, 19:48

Studio Obsidian Entertainment pokazało nowy trailer gry survivalowej Grounded. Ciekawostką jest, że w zapowiedzi znalazł się również akcent z Cyberpunk 2077. Ponoć produkcja od CD Projekt RED to największy tytuł tego roku.

Grounded od Obsidianu z demem na Steamie

Ender, 16 czerwca 2020, 19:22

W serwisie Steam oraz na konsoli Xbox One udostępnione zostało demo Grounded, survivalowej gry od studia Obsidian Entertainment. Wcielamy się w niej w dzieci zmniejszone do rozmiarów mrówek, które muszą przetrwać w przydomowym ogrodzie. Wersja demonstracyjna dostępna będzie jedynie do końca tego tygodnia.

Grounded - gra Obsidianu w lipcu trafi do wczesnego dostępu

Aquma, 8 kwietnia 2020, 09:35

Twórcy ze studia Obisidan Entertainment poinformowali, że ich kolejny tytuł – intrygująca gra survivalowa Grounded – zadebiutuje we wczesnym dostępie pod koniec lipca tego roku.

Grounded – pierwszy gameplay z nowej gry Obisidian Entertainment

Aquma, 2 marca 2020, 08:37

Na imprezie PAX East 2020 studio Obisidian Entertainment pokazało pierwszy gameplay ze swojej kolejnej produkcji – gry survivalowej Grounded. Materiał przedstawia podstawowe założenia rozgrywki. W czasie prezentacji deweloperzy odpowiadali na pytania osób zgromadzonych na widowni.

Znamy wymagania sprzętowe Grounded - nowej gry Obsidian Entertainment

Serek, 22 lutego 2020, 09:53

Poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe oraz orientacyjny termin premiery Grounded, czyli nowej survivalowej gry akcji od studia Obsidian Entertainment. Tytuł początkowo ukaże się we wczesnym dostępie.

Grounded – nachodzi survivalowa gra akcji od studia Obsidian

Adrian Werner, 14 listopada 2019, 21:24

W trakcie X019 zapowiedziano nową produkcję studia Obsidian. Okazała się nią survivalowa gra akcji Grounded, która postawi na tryb kooperacyjny dla czterech osób.