Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Genshin Impact

Nowa postać w Genshin Impact przyniosła grze kolejne sukcesy

Entelarmer, 23 października 2020, 12:13

Genshin Impact nie zwalnia tempa. Niedawny debiut nowej bohaterki zachęcił graczy do sporych wydatków, dzięki czemu produkcja studia MiHoYo była najlepiej zarabiającą grą na urządzenia z systemem iOS w ośmiu krajach.

Exploit w Genshin Impact pozwala przywracać dowolne ilości wytrzymałości

Karol Laska , 15 października 2020, 19:57

Jeden z internautów odkrył błąd w grze Genshin Impact znacznie ułatwiający rozgrywkę. Pozwala on na regenerację nawet całej wytrzymałości pod warunkiem, że jesteśmy… w wodzie.

Oto szybki sposób na 200 tys. mora w Genshin Impact

Adrian Werner, 14 października 2020, 13:29

Jeden z fanów gry Genshin Impact odkrył prosty sposób na szybkie zdobycie 200 tys. waluty Mora. Skarb czeka w skrzyni w sklepie jubilerskim.

Wystartował event w Genshin Impact, nagrody są rozczarowujące

Musiol, 12 października 2020, 19:06

Pierwsze wydarzenie w Genshin Impact nie spodobało się graczom. Krytykowany jest praktycznie każdy jego aspekt - konstrukcja, wymagania i nagrody.

Genshin Impact nadal dominuje na smartfonach

Musiol, 11 października 2020, 09:25

Genshin Impact w ciągu dwóch tygodni od premiery utrzymuje się w szczycie najlepiej zarabiających gier. Bariera 100 milionów dolarów została przekroczona.

Plany rozwoju Genshin Impact na najbliższe miesiące

Frozen, 10 października 2020, 14:41

Studio MiHoYo ujawniło plany dalszego rozwoju Genshin Impact, czyli popularnej darmowej gry RPG z otwartym światem. Do końca roku tytuł ma otrzymać jeszcze dwie aktualizacje.

Genshin Impact ma słaby endgame bez płacenia? Burza w społeczności

Entelarmer, 8 października 2020, 09:30

Popularność Genshin Impact nie słabnie, ale nie wszyscy są zachwyceni niektórymi rozwiązaniami gry. Kontrowersje wzbudza przede wszystkim system Resin, który – jak twierdzą malkontenci – za bardzo ogranicza graczy na późniejszym etapie rozgrywki i wymusza nagminne korzystanie z mikropłatności.

Genshin Impact robi furorę na telefonach, to nowy hit rynku mobilnego

AlexB, 6 października 2020, 11:39

Genshin Impact niemal z miejsca stało się bardzo dużym sukcesem również na urządzeniach mobilnych. W cztery dni od premiery na systemach Android i iOS tytuł pobrano 17 milionów razy.

Genshin Impact – ta mapa ułatwia grind skrzyń

Aquma, 5 października 2020, 14:39

Na forum Reddit pojawiła się przydatna mapa, która ułatwia grindowanie skrzyń w Genshin Impact. Ukazuje ona ścieżkę, którą należy podążać, by zgarnąć najwięcej przedmiotów w najkrótszym czasie.

Genshin Impact to hit. Gra przebija Fortnite na Twitch

Adrian Werner, 2 października 2020, 10:23

Genshin Impact okazało się prawdziwym hitem, odnotowując najlepszy debiut chińskiej gry w historii. W serwisie Twitch gra wygrywa z Fortnite.

Kody na walutę do Genshin Impact za darmo

Froozyy, 1 października 2020, 18:20

Gracze, którzy spędzili już trochę czasu w Genshin Impact, mogą otrzymać za darmo sporo cennej waluty używanej w zyskującej na popularności nowej produkcji studia MiHoYo.

Problemy z pobieraniem Genshin Impact; rozwiązanie może być proste

Vergil, 29 września 2020, 17:39

Liczni gracze skarżą się na wyjątkowo powolne pobieranie gry Genshin Impact na PC. Jak się okazuje, rozwiązanie tego problemu może być tak proste, że nie powstydziłby się go żaden domorosły informatyk.

Genshin Impact - wyczekiwany RPG w stylu anime dostępny za darmo

Dameredet, 28 września 2020, 20:35

Dziś odbyła się premiera Genshin Impact. Jest to darmowy tytuł wart wypróbowania, szczególnie jeżeli jesteście fanami serii gier The Legend of Zelda. Nowa produkcja studia miHoJo wygląda na naprawdę dobrego RPG-a.