Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Elden Ring

Gamescom 2021 - znamy nagrodzone produkcje

Iltutmiś, 28 sierpnia 2021, 10:29

Tegoroczne rozdanie nagród na targach gamescom zdominował Elden Ring, wygrywając w szeregu kategorii. Poznaliśmy również laureatów pozostałych wyróżnień.

Szczegółowe informacje o Elden Ring z zakulisowego pokazu rozgrywki

Szarmancki, 27 sierpnia 2021, 20:35

W tym tygodniu odbył się zakulisowy pokaz zapisu rozgrywki z Elden Ringa. Szczęśliwcy, którym udało się zobaczyć prezentację z udziałem przedstawiciela From Software, podzielili się swoimi wrażeniami w sieci.

Elden Ring z największą liczbą nominacji do Gamescom Awards

Adrian Werner, 25 sierpnia 2021, 12:24

Opublikowano listę gier nominowanych do nagród Gamescom 2021. Liderem jest Elden Ring, który zawalczy o statuetkę w pięciu kategoriach.

Elden Ring: George R.R. Martin zakończył pracę nad „kontynuacją Dark Souls” kilka lat temu

hexx0, 19 czerwca 2021, 12:23

Elden Ring jest sygnowane dwoma nazwiskami: Hidetaki Miyazakiego i George’a R.R. Martina. Ten ostatni twierdzi, że wykonał swoją pracę przy tworzeniu świata „kontynuacji Dark Souls” kilka lat temu i od tamtej pory ma tylko sporadyczny kontakt z From Software.

Elden Ring: poziom trudności ma być zbliżony do Dark Souls 3

Patryk Łukasz Kubiak, 18 czerwca 2021, 11:24

Elden Ring będzie mieć poziom trudności zbliżony do Dark Souls 3. Produkcja nie ukarze jednak gracza za brak umiejętności w tak dużym stopniu. Dzięki daniu większej swobody graczom, zwiększy się rola strategii w rozgrywce.

Elden Ring: Hidetaka Miyazaki o poziomie trudności i długości gry

hexx0, 15 czerwca 2021, 15:30

Trailer gry Elden Ring, który zobaczyliśmy na Summer Game Fest 2021, wzbudził w nas wiele pytań. Na część z nich odpowiedział ojciec serii Souls, Hidetaka Miyazaki.

Otwarty świat, kreator postaci oraz dynamiczny system pogody - podsumowanie informacji o Elden Ring

Ness, 13 czerwca 2021, 13:13

Bandai Namco, czyli wydawca oczekiwanego przez wielu Elden Ring, podzielił się paroma informacjami na temat najnowszej produkcji From Software.

Elden Ring - Pot Lads, Vaseboys i Urnbros to nowe maskotki fanów gry

Szarmancki, 11 czerwca 2021, 19:23

Pot Lads, Vaseboys czy Urnbros - tak fani Elden Ringa nazywają nieoficjalne maskotki nowej gry studia From Software. Choć poruszające się w ceramicznych naczyniach stworzenia były na ekranach graczy zaledwie przez sekundę w zwiastunie rozgrywki, to zdołały one podbić ich serca.

Elden Ring z trybem coop dla czterech osób

Adrian Werner, 11 czerwca 2021, 11:23

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że w Elden Ring znajdzie się tryb multiplayer w postaci coopa dla maksymalnie czterech graczy.

Elden Ring nadchodzi, jest trailer i data premiery

Adrian Werner, 10 czerwca 2021, 22:04

Na Summer Game Fest 2021 wreszcie pokazano zwiastun Elden Ring zawierający fragmenty rozgrywki. Poznaliśmy również datę premiery.

Elden Ring ukaże się najwcześniej w 2022 roku

Aquma, 4 maja 2021, 10:35

Wszystko wskazuje na to, że na kolejny tytuł utalentowanego studia FromSoftware – Elden Ring – poczekamy nieco dłużej, niż zakładaliśmy. Gra ukaże się najwcześniej w kwietniu 2022 roku.

Prezentacja Elden Ring mogła zostać opóźniona przez przeciek

Aquma, 10 marca 2021, 11:31

Według Jeffa Grubba – redaktora portalu VentureBeat – prezentacja gameplayu z Elden Ring może opóźnić się przez niedawny przeciek, w wyniku którego do sieci trafił gameplay trailer wspomnianej produkcji. Niewykluczone, że na oficjalny pokaz przyjdzie nam poczekać do czerwca tego roku.

Czekając na Elden Ring gracz bije codziennie najtrudniejszego bossa z Sekiro

hexx0, 8 marca 2021, 13:54

Zapowiedź Elden Ring wydaje się zbliżać wielkimi krokami. Aż do premiery gry oddany fan studia From Software postanowił codziennie zabijać najtrudniejszego bossa w Sekiro: Shadows Die Twice.

Elden Ring z multiplayerem, kreatorem postaci i systemem klas (plotki)

Adrian Werner, 5 marca 2021, 09:39

W sieci pojawiły się wiarygodne doniesienia, według których Elden Ring zaoferuje tryb multiplayer, utrzymany w stylu tego z serii Dark Souls. Możemy także spodziewać się kreatora postaci.

Elden Ring na pełnym zwiastunie z przecieku, w poprawionej jakości

Agnieszka Adamus, 2 marca 2021, 15:53

W serwisie YouTube pojawił się film, na którym widzimy gameplay z Elden Ring w rozdzielczości 720p. Jest to poprawiona wersja materiału, który wyciekł wczoraj do Internetu.

Trailer Elden Ring pokazuje pierwsze fragmenty rozgrywki (przeciek)

Entelarmer, 1 marca 2021, 21:03

Elden Ring wciąż pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednakże niedawny przeciek przyniósł ze sobą rzekome fragmenty zwiastuna, dzięki którym otrzymaliśmy pierwszy gameplay z nowej produkcji studia From Software.

Elden Ring nadal żyje, From Software potwierdza

Mikołaj Łaszkiewicz, 31 października 2020, 11:13

Elden Ring - nadchodząca gra studia From Software - nadal powstaje i ma się dobrze. Twórcy dziękują za wsparcie i entuzjazm fanów.

Bloodborne 2 na PS5 nie jest w produkcji; szczegóły o Elden Ring - przeciek

Froozyy, 4 marca 2020, 14:53

Na forum ResetEra pojawiła się nieoficjalna informacja, według której From Software pracuje obecnie nad kilkoma projektami, ale żadnym z nich nie jest druga odsłona Bloodborne'a. Użytkownik stojący za tym przeciekiem jest również autorem informacji o Elden Ring, najnowszej zapowiedzianej produkcji japońskiego studia.

Twórca Elden Ring komentuje współpracę z George'em R.R. Martinem

Serek, 13 czerwca 2019, 10:27

Hidetaka Miyazaki podzielił się z mediami krótką historią nawiązania współpracy z George'em R.R. Martinem przy okazji tworzenia gry Elden Ring. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł zaoferuje „jeszcze bardziej otwarty” świat niż np. Dark Souls, do tego przemierzymy go na koniu.

Elden Ring - From Software potwierdza otwarty świat i kreator postaci

Adrian Werner, 10 czerwca 2019, 08:23

Poznaliśmy trochę świeżych konkretów odnośnie Elden Ring, czyli nowego RPG-a studia From Software. Ujawnione informacje objęły m.in. strukturę świata oraz obecność kreatora postaci.

Elden Ring – pierwszy zwiastun gry od autorów Dark Souls i Gry o tron

Adrian Werner, 9 czerwca 2019, 23:30

Jedną z nowości pokazanych na konferencji Microsoftu okazał się pierwszy zwiastun Elden Ring, czyli gry RPG akcji studia From Software, przy produkcji której pomaga George R.R. Martin.

Elden Ring - nowe RPG od From Software i twórcy Gry o tron

Adrian Werner, 8 czerwca 2019, 08:21

Z wycieku gier, które firma Bandai Namco przywiezie na E3 2019, wynika, że studio From Software pracuje nad nowym RPG akcji. Gra otrzymała tytuł Elden Ring, a przy jej tworzeniu pomaga znany z Gry o tron pisarz George R.R. Martin.

George R.R. Martin był konsultantem przy produkcji japońskiej gry

AlexB, 21 maja 2019, 10:44

George R.R. Martin zdradził na swoim blogu, że ostatnio zajmował się między innymi konsultacjami przy grze tworzonej w Japonii. Według plotek, może chodzić o jedną z nowych produkcji studia From Software.