Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Mobile

Call of Duty Mobile z najlepszym otwarciem w historii gier mobilnych

arRacoon, 9 października 2019, 10:14

Call of Duty: Mobile zostało pobrane ponad 100 milionów razy. To najlepsze otwarcie w historii gier mobilnych. Gra ukazała się 1 października na systemach iOS oraz Android i już zdążyła osiągnąć dwukrotnie lepszy wynik finansowy niż Fortnite i PUBG razem wzięte w ciągu tygodnia od swoich premier.

Call of Duty: Mobile pobrano już 35 milionów razy

Ender, 5 października 2019, 14:23

W zaledwie kilka dni od premiery, Call of Duty: Mobile pobrano już 35 milionów razy. Gra wspięła się też błyskawicznie na szczyt listy najczęściej ściąganych aplikacji na iOS-a i Androida w ponad stu krajach świata.

Premiera Call of Duty Mobile wielkim sukcesem

Adrian Werner, 3 października 2019, 09:42

Twórcy Call of Duty: Mobile mają powody do zadowolenia. Według analityków gra została pobrana już ponad 20 milionów razy.

Call of Duty Mobile za darmo również na PC

Serek, 30 września 2019, 08:04

Posiadacze komputerów osobistych zagrają w Call of Duty: Mobile na swoich maszynach. Wszystko dzięki GameLoop - emulatorowi gier z Androida na PC. Produkcja zadebiutuje na rynku już jutro.

Znamy datę premiery darmowego Call of Duty: Mobile

Entelarmer, 18 września 2019, 18:49

Firma Activision ujawniła światową datę premiery darmowego Call of Duty: Mobile. Gra zadebiutuje na Androidzie i iOS w przyszłym miesiącu.

Zapowiedziano Call of Duty Mobile z najlepszymi mapami z całej serii

Adrian Werner, 19 marca 2019, 11:48

Firmy Activision i Tencent zapowiedziały Call of Duty: Mobile, czyli pierwszoosobową strzelankę, która przeniesie na smartfony i tablety najpopularniejsze mapy oraz postacie z tego przebojowego cyklu.