Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Conan

Paradox przygotowuje machinimę w uniwersum Conana

Kono, 20 grudnia 2010, 09:00

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was o zapowiedzi nowej gry osadzonej w uniwersum Conana Barbażyńcy. Dzisiaj Paradox Entertainment – właściciel praw do bibliografii Roberta E. Howarda (twórcy postaci Conana) – ogłosił, że planuje wydać webową serię komediową zatytułowaną Age of Conan: Hyboria.

Będzie nowa gra z Conanem Barbarzyńcą w roli głównej

Sarge, 16 grudnia 2010, 11:10

Conan Barbarzyńca niedługo powróci w grze wideo. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi agencji DDM i firmy Paradox Entertainment, które ogłosiły rozpoczęcie procesu tworzenia stosownej produkcji.

Demo gry Conan od dziś na Xbox LIVE Marketplace

Metatron, 8 października 2007, 14:17

Dzisiaj na Xbox LIVE Marketplace pojawiło się demo gry The Simpsons. Gracze, którzy od kreskówkowych parodii wolą bardziej mroczne i krwawe opowieści w stylu God of War, z pewnością zainteresują się bardziej drugim demem, które w tym samym czasie zostało udostępnione użytkownikom X360. Mowa o stworzonej przez studio Nihilistic Software grze Conan.

Premiera wersji demonstracyjnej gry Conan na początku przyszłego tygodnia

Jiker, 6 października 2007, 15:30

Koncern THQ poinformował, że na początku przyszłego tygodnia w ramach usług Xbox Live oraz PlayStation Network udostępniona zostanie oficjalna wersja demonstracyjna gry Conan.

Gra Conan w wersji na PS3 opóźniona

Metatron, 18 września 2007, 10:39

Kiedy THQ opublikowało zaktualizowaną listę wydawniczą na najbliższe tygodnie, stało się jasne, że w tym miesiącu w cymeryjskiego barbarzyńcę będą mogli się wcielić jedynie posiadacze X360. Właściciele PS3, do czego już zdążyli się przyzwyczaić, będą musieli poczekać nieco dłużej. Na szczęście nie za długo.

Gra Conan już pod koniec września

Metatron, 13 września 2007, 11:59

Zazwyczaj pisząc o datach premier nadchodzących gier informujemy o tym, że ulegają one opóźnieniu albo że twórcom udało się ukończyć produkcję na czas. Rzadko kiedy się zdarza, że dany tytuł ukaże się dużo szybciej niż zapowiadano, a tak właśnie będzie w przypadku gry Conan. Uwaga, chodzi tu o grę akcji produkcji studia Nihilistic Software, a nie tworzone przez Funcom MMORPG o podobnym tytule.

Nagość w Conanie: czy czeka nas kolejny skandal?

BK, 20 czerwca 2007, 06:33

O tym, że tworzona z myślą o PS3 i X360 gra Conan będzie pełna przemocy, wiemy już od dawna. Właśnie dowiedzieliśmy się, że pojawią się tam również nagie kobiety. Czy możemy się spodziewać ostrych reakcji obrońców moralności?

Jak wygląda Conan w HD?

eLKaeR, 6 marca 2007, 15:44

Gdy dokładnie dwa tygodnie temu pokazywaliśmy Szanownym Czytelnikom pierwsze obrazki, zapowiadające nową grę akcji o przygodach słynnego Conana z Cimmerii, dysponowaliśmy jedynie grafikami w niskiej rozdzielczości. Teraz z przyjemnością prezentujemy Wam zestaw materiałów wizualnych o jakości HD.

Next-genowy Conan oficjalnie zapowiedziany

Vercetti, 26 lutego 2007, 16:45

Książkowe przygody Conana Barbarzyńcy, będące dziełem Roberta E. Howarda, niejednokrotnie inspirowały twórców gier do przenoszenia na ekrany monitorów perypetii znanego wojownika. W ostatnim czasie takiej próby podjęli się m.in. programiści z FunComu, którzy aktualnie pracują nad grą Age of Conan: Hyborian Adventures.

Conan nowej generacji na pierwszych obrazkach promocyjnych

eLKaeR, 20 lutego 2007, 15:15

Przygody barbarzyńcy imieniem Conan są znakomitym materiałem na grę akcji w stylu bestsellerowych pozycji z serii God of War. Bez wątpienia myślą tak developerzy z Nihilistic Software, tworzący właśnie taki produkt, wzmiankowany przez nas po raz pierwszy w ubiegły czwartek. Dziś mamy dla Szanownych Czytelników premierowe obrazki, zapowiadające niniejszą grę.

Filmowy Conan Barbarzyńca powraca w grze akcji dla konsol nowej generacji

eLKaeR, 15 lutego 2007, 14:23

Po ćwierć wieku od premiery pamiętnego filmu pt. Conan the Barbarian (Conan Barbarzyńca) z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej, ujawniono trwający developing gry dla PlayStation 3 i Xboxa 360, bazującej na tym kinowym przeboju. Nową elektroniczno-rozrywkową wersję perypetii słynnego awanturnika z Cimmerii szykuje kalifornijska grupa Nihilistic Software.