Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Final Fantasy XV: Pocket Edition

Zapowiedziano Final Fantasy XV MMORPG

Adrian Werner, 9 stycznia 2020, 08:58

Firma Square Enix ma w planach MMORPG w uniwersum Final Fantasy XV, które zmierza na urządzenia mobilne. Projekt wykorzysta silnik Unreal Engine 4.

Final Fantasy XV - sprzedaż przekroczyła 8,1 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 9 września 2018, 11:17

Firma Square Enix ogłosiła, że sprzedała już ponad 8,1 mln egzemplarzy gry Final Fantasy XV. Jeszcze miesiąc temu wynik tego jRPG-a wynosił „jedynie” 7,7 mln. Równocześnie mobilne Final Fantasy XV: Pocket Edition trafiło na konsole.

Final Fantasy XV: Pocket Edition zadebiutuje 9 lutego

Aquma, 30 stycznia 2018, 12:19

Kieszonkowa edycja Final Fantasy XV w wersji na iOS pojawi się na rynku 9 lutego. Data premiery wydania dedykowanego urządzeniom z Androidem na razie nie jest potwierdzona (najpewniej będzie taka sama), podobnie jak pecetowego.

Final Fantasy XV - plany rozwoju gry na najbliższe miesiące

AlexB, 30 listopada 2017, 12:15

Podczas wczorajszego Active Time Report zorganizowanego z okazji pierwszej rocznicy premiery Final Fantasy XV, reżyser tytułu, Hajime Tabata, oraz specjalista od marketingu w firmie Square Enix, Akio Otsuka, zdradzili nieco szczegółów na temat przyszłości gry. Poznaliśmy między innymi planowane aktualizacje i szczegóły związane z DLC.

Zapowiedziano Final Fantasy XV: Pocket Edition

Adrian Werner, 22 sierpnia 2017, 13:44

Podczas gamescomu firma Square Enix ujawniła projekt Final Fantasy XV: Pocket Edition, czyli mobilną grę RPG, która zaoferuje ten sam scenariusz, co konsolowe Final Fantasy XV, ale zaprezentuje go w lżejszej, komediowej stylistyce.

Wszystko o Final Fantasy XV (wymagania sprzętowe, dodatki, fabuła) – Akt. #12

Ender, 9 lutego 2017, 14:50

Kompendium zawiera wszystkie podstawowe informacje dotyczące gry Final Fantasy XV, a także jej dodatków oraz aktualizacji, które systematycznie pojawiają się od czasu premiery w 2016 roku. Produkcja jest kolejną odsłoną najpopularniejszego cyklu jRPG, za którego powstanie odpowiada firma Square Enix.