Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Piła

Premiery gier w Polsce (3-9 maja)

Vercetti, 10 maja 2010, 07:50

Tylko trzy premierowe tytuły trafiły na polski rynek w ubiegłym tygodniu. Prym wśród nich wiedzie odświeżona wersja Street Fightera IV, wydana na X360 i PS3. Tymczasem do planu wydawniczego Cenegi Poland trafiły dwa tytuły, z którymi gracze wiążą duże nadzieje – Mafia 2 i F.3.A.R. Szczegóły w poniższym zestawieniu.

Jeszcze bardziej krwista kontynuacja Saw: The Video Game

Olek, 10 kwietnia 2010, 16:24

Wydany w ubiegłym roku survival-horror na podstawie filmowej serii „Piła” doczeka się kontynuacji. Firma Konami zapowiedziała premierę Saw 2: The Video Game na jesień tego roku. Gra ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Słabe wyniki finansowe Konami

Adrian Werner, 5 lutego 2010, 11:05

W ostatnich dniach mieliśmy wręcz wysyp wieści o wynikach finansowych wielkich wydawców. Dzisiaj przyszła kolej na Konami, które podobnie jak większość konkurencji nie ma się czym pochwalić.

Saw w wersji na PeCety wyłącznie w serwisie Steam

Elrond, 18 października 2009, 12:44

Premiera konsolowych odsłon Saw: The Video Game, gry opartej na motywach znanej serii filmów, miała miejsce na początku tego miesiąca. Natomiast na temat PeCetowej osłony wspomnianego projektu mieliśmy mało jasne przekazy – aż do teraz.

Wieści ze świata (The Sims 3, Assassin's Creed II, FIFA 09) 4/06/09

Jiker, 4 czerwca 2009, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: bojkot Left 4 Dead 2, nagie The Sims 3, premiera Wolfenstein 3D w Xbox Live Arcade i PlayStation Store, Peter Molynuex dyrektorem kreatywnym Microsoft Game Studios i inne. Zapraszamy do lektury.

Piła dopadnie nas jesienią

Jiker, 14 kwietnia 2009, 14:20

Bayonetta to nie jedyna produkcja, której datę premiery ustalono dzisiaj na jesień 2009 roku. W tym samym okresie, choć dotyczy to póki co jedynie Stanów Zjednoczonych, zadebiutuje na rynku Saw – dzieło oparte na popularnym cyklu horrorów. Informacja została właśnie oficjalnie potwierdzona przez wydawcę.

Konami pokazuje pierwsze zdjęcia z Piły

Hed, 2 kwietnia 2009, 20:24

Firma Konami znana jest miłośnikom elektronicznych horrorów przede wszystkim z nieco już leciwej i popadającej w sztampę serii Silent Hill. Tymczasem niedawne doniesienia wskazują, że japoński koncern zamierza zainwestować w nowy przerażający tytuł. Studio wykupiło przecież markę Saw od podupadającego przedsiębiorstwa Brash. Czy popularna Piła stanie się nowym konikiem Konami?

Za rok zagramy w Piłę

vampire, 24 października 2008, 14:23

Jakiś czas temu pisaliśmy, że firma Brash Entertainment przymierza się do stworzenia dwunastu gier opartych na filmowych licencjach, wśród których znajdzie się jedna z najlepszych serii horrorów - Piła. Teraz twórcy potwierdzili, że SAW istotnie znajduje się w produkcji i powinna zostać wydana dopiero za rok, czyli w październiku 2009, kiedy do kin trafi kolejna, szósta już, część filmu.

Przedstawiono producenta gry na motywach filmowej trylogii Saw

Von Zay, 22 lutego 2008, 19:16

Współzałożyciel Brash Entertainment, Mitch Davies, wyznał w wywiadzie udzielonemu serwisowi Kotaku, że developerem gry Saw będzie studio Zombie.

Grę Saw napędzać będzie silnik Unreal Engine 3

Krystian Smoszna, 30 stycznia 2008, 10:36

Pierwsza gra komputerowa nawiązująca do popularnej serii filmów o nazwie Piła, będzie wykorzystywać silnik Unreal Engine 3 – oznajmił dziś serwis IGN, którego redaktorzy powołali się na informacje uzyskane od przedstawicieli firmy Brash Entertainment.