Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sonic Heroes

W nową grę twórcy Sonika zagrają nawet pingwiny

Jiker, 23 września 2008, 13:49

Już tylko szesnaście dni pozostało do ujawnienia nowej produkcji Yuji Naka, japońskiego producenta słynącego z tego, że jest głównym twórcą postaci Sonika – Naddźwiękowego Jeża, który od kilkunastu lat wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zabawia nas w poświęconych sobie grach. Jaka będzie kolejna produkcja jego kreatora?

Sonic zagra w golfa!

BK, 7 lipca 2006, 11:07

Obchodzący w tym roku piętnaste urodziny Sonic pojawi się niebawem w kilku grach na konsole. Nie są to jednak jedyne plany słynnego niebieskiego jeża na najbliższe miesiące – maskotka firmy SEGA będzie również bohaterem nowej gry na telefony komórkowe, która ma być… symulacją golfa!

Sonic obchodzi 15 urodziny

Vercetti, 23 czerwca 2006, 16:05

Dokładnie 23 czerwca 1991 światło dzienne ujrzała pierwsza w historii gra, w której dane nam było ujrzeć pewnego niebieskiego jeża. Dwuwymiarową platformówkę zatytułowano prosto i wymownie – Sonic the Hedhehog. Produkcja okazała się na tyle wciągająca, że wkrótce Sega wypuściła na rynek multum innych tytułów, opowiadających o losach nieprzeciętnie szybkiego zwierzaka.

Sonic już wkrótce również w wersji telefony komórkowe

BK, 23 maja 2006, 08:43

Jak się okazuje, nowe gry ze słynnym niebieskim jeżem pojawią się nie tylko na stacjonarnych i przenośnych konsolach. Sega zapowiedziała wydanie Sonic Jump w wersji na telefony komórkowe!

Twórca Sonica zakłada własne studio

Vercetti, 8 maja 2006, 14:18

Do niedawna SEGA mogła poszczycić się tym, że w jej szeregach pracuje Yuji Naka, „ojciec” najsłynniejszego jeża na świecie. Dzisiaj twórca Sonica ogłosił, że zakłada własne studio o nazwie Prope.

Sonic będzie się ścigał

Henkel, 8 września 2005, 12:32

Ostatnio informowaliśmy Was o plotkach i spekulacjach dotyczących nowej gry z ponaddźwiękowym jeżem w roli głównej. Dzisiaj możemy podać już oficjalne informacje. Sega ogłosiła, iż nowy produkt z udziałem Sonica to gra wyścigowa – prace nad nią idą pełną parą.

Najpopularniejszy jeż powraca - Sonic Next w produkcji?

Elrond, 5 września 2005, 14:41

Sega, niegdyś potentat branży, dzisiaj powoli zaczyna usuwać się w cień, ustępując pola młodszym i prężniejszym firmom, które potrafią swoje pomysły ubrać w zera i jedynki i stworzyć oryginalne, a co ważniejsze, dochodowe gry. Jednak jest jednak za wcześnie aby postawić na niej krzyżyk - Sega zamierza powrócić, i to w, no może nie wielkim, ale dobrym stylu.

Sonic MMORPG?

ComCo, 8 czerwca 2005, 12:45

W Sieci pojawiła się tajemnicza witryna internetowa zespołu Panovation Studios, która - po dokładniejszym przyjrzeniu się - najprawdopodobniej wydaje się być pewną zapowiedzią nowej gry Massively Multiplayer Online Role-Playing (MMORPG) z jeżem o imieniu Sonic w roli głównej. Skąd takie wnioski?

Nowy Sonic razy 3

Elrond, 8 maja 2005, 15:12

Jak głoszą plotki, firma Sega pracuje w sekrecie nad nowymi grami przeznaczonymi wyłącznie na platformy GameCube, DS oraz PSP. Według tych plotek, bohaterem tych gier będzie znany wszystkim jeż, Sonic, który swoje nowe wcielenia zaprezentuje na zbliżających się targach E3.

Shadow the Hedgehog zapowiedziany... tym razem oficjalnie

Krystian Smoszna, 25 marca 2005, 15:06

Co prawda informacje o planach wydania gry Shadow the Hedgehog znane są już od przeszło dwóch tygodni (vide news z 9 marca), ale dopiero wczoraj koncern SEGA wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

SEGA zapowiada Shadow the Hedgehog

Krystian Smoszna, 9 marca 2005, 13:03

Uroczystość otwarcia Alei Gwiazd poświęconej elektronicznej rozrywce, która odbyła się wczoraj z wielką pompą w San Francisco, wykorzystali przedstawiciele koncernu SEGA, prezentując zgromadzonym w budynku Metreon notablom kolejnego klona gry Sonic the Hedgehog. Okazja była wspaniała, jako że maskotka firmy, została uwieczniona na Alei w charakterze „gwiazdy”.

Bohaterski Sonic w kolejnych grach

Elrond, 20 stycznia 2005, 09:32

Sonic to niezwykle szybki jeż, będący bohaterem jednej z najlepszych serii platformówek, które pojawiły się na konsolach (istnieją wersje na PeCety ale sami wiecie jak to jest z konwersjami). Wielbiciele Sonica, którzy nie mogą doczekać się kolejnych jego przygód, już niedługo dostaną w swoje ręce nowe, jeżowate gry.

Sonic Heroes bije rekordy sprzedaży; Sonic Mega Collection Plus trafi także do Europy

Klecha, 1 listopada 2004, 16:28

Europejski oddział korporacji SEGA donosi, że jej słynna maskotka po raz kolejny podbiła serca graczy. Na tym jednak nie koniec. Posiadacze komputerów PC i fani klasycznych gier z Sonic'kiem już teraz powinni przygotować się na kolejne uderzenie.

Sonic i spółka nadejdą na PC w połowie listopada

ComCo, 18 października 2004, 11:44

Amerykański oddział korporacji Sega postanowił wyznaczyć finalną datę premiery PeCetowej konwersji dynamicznej gry platformowo-zręcznościowej z tytułowym jeżem i jego przyjaciółmi w rolach głównych, tj. Sonic Heroes. Według wydawcy, gra trafi na półki zachodnich sklepów już 16 listopada (w Europie trochę później).

Ścieżka dźwiękowa Sonic Heroes

Cisek, 21 września 2004, 13:22

Geneon Entertainment – wydawca ścieżek dźwiękowych w szczegolnosci do japonskich animacji zapowiedział wydanie soundtracku z muzyką z najnowszej odsłony przygód dzielnego Sonica.