Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Enlisted

Enlisted wprowadza tryb rozgrywki z pancernym pociągiem

Adrian Werner, 24 grudnia 2021, 08:30

Gra Enlisted otrzymała patch, który rozbudował wszystkie kampanie o dodatkowe misje. Wśród nich znalazł się nowy tryb, w którym gracze muszą bronić pancernego pociągu.

Enlisted testuje walki w Afryce; wielka aktualizacja już dostępna

Entelarmer, 9 września 2021, 11:26

W Enlisted rozpoczęły się zamknięte testy dodatku Battle of Tunisia. Prócz bojów w Afryce gracze mogą też sprawdzić wielką aktualizację, która wprowadza istotne zmiany.

Darmowe Enlisted otrzymało nowe pojazdy i bronie - jest ogromna aktualizacja

Entelarmer, 21 maja 2021, 14:46

Strzelanka Enlisted doczekała się kolejnej aktualizacji. At the Reichstag Walls pozwala sprawdzić kampanię w Berlinie wszystkim graczom i wprowadza nowe bronie, pojazdy oraz oddziały.

Aktualizacja do Enlisted poprawia AI oraz dodaje nową wersję znanej mapy

Przemysław Dygas, 13 maja 2021, 17:35

Enlisted otrzymało kolejną aktualizację. Gra wzbogaciła się o nową wersję jednej z map i poprawki gameplayu, interfejsu oraz AI. Pozbawiona została także wielu bugów.

Ruszyła zamknięta beta kampanii Bitwa o Berlin w otwartej becie Enlisted

AlexB, 26 kwietnia 2021, 14:14

W miniony weekend ekipa ze studia Darkflow Software udostępniła wersję beta kolejnej kampanii w sieciowej strzelance Enlisted - Battle of Berlin. Niestety, jak na razie mogą się w niej bawić jedynie osoby, które zdecydują się na wydanie pieniędzy na specjalny pakiet, wcześniej wsparły finansowo powstanie projektu bądź wygrały darmowy dostęp.

Enlisted - 3 dni premium za darmo, oto jak odebrać

Entelarmer, 19 kwietnia 2021, 16:08

Gracze Enlisted mogą odebrać 3 dni konta premium za darmo. Wystarczy wejść w specjalny link, by skorzystać z premii do zdobywanego doświadczenia i innych bonusów.

Enlisted - open beta startuje już dziś

Adrian Werner, 8 kwietnia 2021, 11:03

Za kilka godzin wystartują otwarte beta-testy gry Enlisted, czyli sieciowej strzelanki pozwalającej brać udział w bitwach z okresu II wojny światowej, która wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Otwarta beta strzelanki Enlisted ruszy w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 30 marca 2021, 11:44

Poznaliśmy datę startu otwartej bety strzelanki Enlisted. Twórcy ujawnili również, jakie zmiany zostaną wprowadzone do gry wraz z rozpoczęciem fazy open beta.

Drugowojenny FPS Enlisted z otwartą betą jeszcze w 2021 roku

Entelarmer, 11 marca 2021, 09:01

Enlisted – nietypowy FPS od twórców serii War Thunder – może trafić do otwartych beta-testów jeszcze w tym roku. Taką informację przekazał Siergiej Kolganow ze studia Darkflow Software.

Wystartowała beta Enlisted - FPS-a twórców War Thundera

Entelarmer, 13 listopada 2020, 15:13

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy Enlisted, sieciowej strzelanki w klimatach drugiej wojny światowej. Produkcję współtworzoną przez firmę Gaijin Entertainment mogą już sprawdzić wszyscy gracze, o ile są skłonni zapłacić za dostęp.

War Thunder z piechotą? Gameplaye z testów Enlisted

Vergil, 9 kwietnia 2020, 17:45

Po zakończeniu pierwszego etapu testów pre-alfa gry Enlisted do sieci trafiły materiały wideo prezentujące ją w akcji. Pozwalają one przyjrzeć się z bliska drugowojennej strzelance, której wydawcą jest firma Gaijin Entertainment, mająca w swoim portfolio popularne War Thunder.

Te 3 gry uciągną ray tracing od Nvidii w 60 klatkach na sekundę

Maiman, 25 sierpnia 2018, 11:59

Ray tracing, czyli nowa, fotorealistyczna technologia Nvidii, udowodniła już, że nie do końca radzi sobie z nią nawet najpotężniejszy dedykowany układ – RTX 2080 Ti. Trzy gry (Metro Exodus, Battlefield V, Enlisted) starają się jednak udowodnić, że jest inaczej – i że granie w 60 klatkach na sekundę z włączonym ray tracingiem to nie mrzonki.

Enlisted - twórcy War Thunder wydadzą drugowojenną strzelankę

Góral, 12 grudnia 2016, 18:22

Firma Gaijin Entertainment, odpowiedzialna za War Thunder, wyda osadzonego w czasach II wojny światowej FPS-a Enlisted od studia Darkflow Software. Tytuł ma być sieciową strzelanką, która ukaże się w przyszłym roku na PC-tach.