Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Madden NFL 07

Najlepiej sprzedające się gry w USA od 1995 roku

Piotr Doroń, 20 stycznia 2010, 09:34

Organizacja NPD pokusiła się o sporządzenie listy najlepiej sprzedających się gier konsolowych na amerykańskim rynku od 1995 roku (rozpoczęcie działalności NPD). Notowanie zostało zdominowane przez produkcje firmy Nintendo oraz kolejne odsłony marki Call of Duty.

Madden NFL 07 i pornografia

Marek Grochowski, 2 stycznia 2007, 14:45

Czternastoletni mieszkaniec stanu Utah, Kolton Mahoney o minionych Świętach może powiedzieć wszystko, ale nie to, że były nudne. Wspomniany młodzieniec w ramach prezentu gwiazdkowego otrzymał od rodzic… Mikołaja wymarzoną sportówkę – Maddena NFL 07. Tak przynajmniej wydawało mu się do chwili, gdy umieścił grę w czytniku swojego Xboxa 360.

Madden NFL 07 najlepiej sprzedającą się grą w mijającym roku

Krystian Smoszna, 27 grudnia 2006, 10:57

Aż pięć milionów egzemplarzy gry Madden NFL 07 trafiło do w rąk klientów w mijającym roku – oznajmili z dumą przedstawiciele koncernu Electronic Arts. Dzięki temu wynikowi, produkt firmy EA Sports można uznać za najlepiej sprzedający się produkt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Wpływ kanału pogodowego Wii na grę Madden NFL '07

Piotr Doroń, 22 grudnia 2006, 09:55

Przed kilkoma dniami mogliście się zapoznać z informacją poświęconą aktywacji nowej funkcji interaktywnego menu konsoli Wii, a mianowicie kanału pogodowego (Weather Channel). Wiele osób zastanawiało się, czy znajdzie on zastosowanie w normalnych grach. Wygląda na to, że tak.

Electronic Arts a amerykańska premiera PS3

Piotr Doroń, 15 listopada 2006, 16:35

Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.

Electronic Arts wyprodukuje trzydzieści gier na PLAYSTATION 3

Maciej Bajorek, 20 października 2006, 17:40

Electronic Arts, jeden z największych wydawców i producentów gier, przechodzi właśnie okres restrukturyzacji. Jednakże według poniższych wieści nie wpłynie to jednak na masową produkcję kolejnych, nowych tytułów, szczególnie na konsolę PLAYSTATION 3.

Madden NFL 07 odnosi wielki sukces

Marek Grochowski, 1 września 2006, 10:29

Choć nam, Europejczykom, football amerykański wydaje się sportem co najmniej egzotycznym, nie możemy zaprzeczyć, że jest to dyscyplina, która w USA cieszy się gigantyczną popularnością. Dowodem na to są wyniki sprzedaży najnowszego dziecka EA Sports, gry Madden NFL 07.

GOL na GC 2006: Red Steel i nie tylko, czyli co Wiidzieliśmy?

Radosław Grabowski, 26 sierpnia 2006, 21:21

Interaktywne demo gry Red Steel, które firma Ubisoft Entertainment pokazała dziennikarzom na Games Convention 2006, to rzecz bezwzględnie warta uwagi. Prezentacja została bowiem przeprowadzona przy użyciu Wii, więc widzowie mogli ujrzeć w akcji rewolucyjny kontroler żyroskopowy – wybrańcy (wśród nich autor niniejszego tekstu) mieli nawet okazję pograć samodzielnie i to nie tylko w "Czerwoną Stal".

Madden NFL 07 w amerykańskich sklepach

Karolina Talaga, 23 sierpnia 2006, 11:35

Koncern Electronic Arts poinformował, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś w sklepach na terenie Północnej Ameryki jest już dostępna najnowsza odsłona cyklu Madden NFL, oznaczona numerem 07.

Wydrukuj własną okładkę gry Madden NFL 07

Bartłomiej Kossakowski, 17 sierpnia 2006, 07:04

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na kolejną edycję gry Madden NFL (światowa premiera już 22 sierpnia). Bez większych problemów będziecie mogli ozdobić swój egzemplarz wyjątkową okładką.

Wii wystartuje z 27 grami

Artur Falkowski, 14 sierpnia 2006, 10:10

Nowa konsola Nintendo nie będzie mogła narzekać na brak tytułów startowych. Obecnie potwierdzonych jest już dwadzieścia siedem pozycji, którymi cieszyć się będą mogli pierwsi nabywcy Wii.

Znamy listę utworów jakie pojawią się w Madden NFL 07

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2006, 08:50

Aż trzydzieści pięć utworów znajdzie się na ścieżce dźwiękowej najnowszej edycji niezwykle popularnego w Stanach Zjednoczonych cyklu Madden NFL. Oświadczenie prasowe prezentujące listę wszystkich kawałków, koncern Electronic Arts opublikował w ubiegły piątek.