Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat DJ Hero 2

DLC do Guitar Hero, DJ Hero i Band Hero oraz mobilne Guitar Hero niedostępne od kwietnia

Meehow, 19 marca 2014, 12:10

DLC do Guitar Hero, DJ Hero i Band Hero, a także Guitar Hero w wersji mobilnej przestaną być dostępne w sprzedaży po dniu 31 marca. Serwery pozostają jednak na służbie, a ze wszelkiej zakupionej wcześniej zawartości będzie można nadal korzystać w grze. Na pożegnanie Activision przygotowało pięćdziesięcioprocentowe zniżki na wybrane utwory.

Wieści ze świata (Dungeon Siege III, Hunted: Kuźnia Demona, BioShock 2) 1/06/11

Jiker, 1 czerwca 2011, 13:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym projekcie twórców DJ Hero, amerykańskiej premierze Hunted: Kuźnia Demona, nowym cRPG studia Obsidian Entertainment, a także demie Dungeon Siege III. Zapraszamy do lektury.

Serie Guitar Hero i DJ Hero z dalszym wsparciem DLC

Sarge, 28 lutego 2011, 12:20

Słaba sprzedaż ostatniej części Guitar Hero i równie kiepskie wyniki DJ Hero 2 sprawiły, że koncern Activision Blizzard na początku tego miesiąca postanowił wstrzymać prace nad obiema markami. Gdy wydawało się, że posiadaczy plastikowych instrumentów zostawiono na lodzie, amerykański gigant nieco zmienił swoje stanowisko.

Activision wstrzymuje prace nad marką DJ Hero

Jiker, 11 lutego 2011, 10:22

Guitar Hero nie jest jedyną muzyczną marką, której przyszłość stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Koncern Activision Blizzard podjął bowiem decyzję, że podobny los spotka DJ Hero. Przy okazji wczorajszego raportu finansowego ogłoszono, że prace nad planowaną na ten rok trzecią odsłoną serii zostały wstrzymane. Ich ponowne uruchomienie w przyszłości będzie uzależnione od wielu czynników.

Stany Zjednoczone - kiepskie wyniki Tony Hawk: SHRED, słabe DJ Hero 2 i EA Sports MMA

Jiker, 18 listopada 2010, 08:26

Z informacji ujawnionych przez fundusz Cowen and Company wynika, że gra skaterska Tony Hawk: SHRED (X360, PS3, Wii) – opracowana przez zdziesiątkowane i odsunięte od dewelopingu kolejnych odsłon serii studio Robomodo – zanotowała fatalny start na rynku amerykańskim.

Nowe Guitar Hero, Spider-Man, X-Men, Transformers i inne - plan Activision na rok 2011

Rock Alone, 5 listopada 2010, 12:40

Na przyszły rok Activision ma dla nas kilka interesujących pozycji, oprócz wspomnianej już dzisiaj kontynuacji Call of Duty, możemy się również spodziewać kolejnych części gier DJ i Guitar Hero, Spider-Man, X-Men, a także Transformers. Ta ostatnia pozycja będzie wspierać kolejną część filmu Michaela Baya, która nie bez powodu traktowana jest jako potencjalny hit.

Premiery gier w Polsce (18-22 października)

Vercetti, 18 października 2010, 09:57

Wydarzeniem bieżącego tygodnia będzie premiera gry Fallout: New Vegas. Postapokaliptyczna produkcja studia Bethesda trafi na polski rynek w piątek. Prócz niej w najbliższych dniach możemy spodziewać się także debiutu Vanquisha, drugiej odsłony DJ Hero, nowej produkcji z serii MMA, a nawet… symulatora pokera. Szczegóły w poniższym zestawieniu.

Wieści ze świata (Crysis 2, StarCraft II, DJ Hero 2) 14/10/10

Jiker, 14 października 2010, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Crysis 2, dodatkach do DJ Hero 2, strzelaninie Guwange w wersji na X360, siedemnastym rozszerzeniu do EverQuesta, planach studia Visceral Games, a także rekordowym wyniku w StarCraft II. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dragon Ball: Raging Blast 2, Dead Rising 2, DJ Hero 2) 7/10/10

Jiker, 7 października 2010, 14:45

"Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocji DJ Hero 2, dodatkach DLC do Dead Rising 2, wysokiej sprzedaży Just Dance, nowościach w Xbox Live, a także ukończeniu prac nad Dragon Ball: Raging Blast 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Dead Space 2, NBA Elite 11) 22/09/10

Jiker, 22 września 2010, 13:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie NBA Elite 11, nowym dodatku DLC do Red Dead Redemption, świetnej sprzedaży Pokemon Black i White, nowościach w Xbox Live, inwazji robaków na Wii, a także pełnej liście remiksów w DJ Hero 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Metal Gear Solid 3DS, DJ Hero 2) 16/09/10

Jiker, 16 września 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o towarzyszach w Fallout: New Vegas, kontynuacji Phantasy Star Online, sprzedaży konsol w Japonii oraz terminie debiutu Metal Gear Solid 3DS. Zapraszamy do lektury.

Dema Guitar Hero: Warriors of Rock i DJ Hero 2 w ofercie Xbox Live

Jiker, 8 września 2010, 08:45

Do bazy serwisu Xbox Live trafiły dwie nowe wersje demonstracyjne. Za ich sprawą posiadacze konsoli Microsoftu mogą przetestować dwie z trzech najważniejszych, tegorocznych gier muzyczno-rytmicznych. Mamy tu na myśli próbki Guitar Hero: Warriors of Rock oraz DJ Hero 2.

Pełna lista piosenek w DJ Hero 2 liczy sobie 105 utworów

Sarge, 27 sierpnia 2010, 11:10

Po ujawnieniu pełnej listy 108 artystów znajdujących się w repertuarze gry DJ Hero 2 mieliśmy pewne obawy, czy równie pokaźna będzie liczba piosenek dostępnych w tej produkcji. Wiadomo bowiem było, że poszczególne utwory zostaną wykorzystane w miksach, więc ilość zespołów nie musiała oznaczać takiej samej różnorodności hitów do odegrania. Dzisiaj te wątpliwości zostały rozwiane.

Activision ujawnia datę premiery DJ Hero 2 i nie tylko

Jiker, 16 sierpnia 2010, 14:35

Z informacji zdobytych przez francuski serwis Gamekyo wynika, że koncern Activision dokonał aktualizacji planu wydawniczego. Poznaliśmy dzięki temu m.in. oficjalną datę premiery muzyczno-rytmicznego DJ Hero 2.

Pełne zestawienie 108 artystów jakich zobaczymy w DJ Hero 2

Sarge, 15 lipca 2010, 11:45

Pierwsza część DJ Hero mimo niezbyt wysokiej sprzedaży tuż po premierze, utrzymywała zainteresowanie graczy na stałym poziomie. Dzięki temu ostateczna ilość sprzedanych kopii stoi na tyle wysokim poziomie, że w końcu zapowiedziano kontynuację. Tymczasem po kilku tygodniach spekulacji znamy pełną listę wykonawców, którzy znajdą się w pełnej wersji.

O sprzedaży DJ Hero słów kilka

Jiker, 8 lipca 2010, 09:12

Dan Amrich z firmy Activision zabrał głos w sprawie sprzedaży gry muzycznej DJ Hero. Okazuje się, że pomimo niezbyt imponującego, początkowego zainteresowania produkcją, zdołała ona znaleźć na całym świecie pokaźną liczbę nabywców, dając wydawcy wyraźny sygnał w sprawie podjęcia decyzji o rozpoczęciu prac nad kontynuacją.

DJ Hero 2 oficjalnie zapowiedziany

omadaha, 8 czerwca 2010, 17:00

Firma Activision oficjalnie zapowiedziała wydanie drugiej części zręcznościowego cyklu muzycznego zatytułowanego DJ Hero 2. Jednocześnie potwierdziły się informacje na temat przypuszczalnej daty premiery gry, która będzie miała miejsce w październiku bieżącego roku. DJ Hero 2 tworzone jest z udziałem największych gwiazd sceny muzycznej i ukaże się w wersji na PlayStation 3, Wii oraz Xboksa 360.

Wyniki finansowe koncernu Activision i plany na przyszłość (Guitar Hero 6, DJ Hero 2, Cataclysm)

Jiker, 7 maja 2010, 09:49

Pod względem finansowym pierwszy kwartał 2010 roku okazał się dla koncernu Activision Blizzard całkiem udanym okresem. Z informacji zawartych w najnowszym raporcie firmy wynika, że od 1 stycznia do 31 marca udało się jej wypracować przychód na poziomie 1,3 miliarda dolarów.

Przecieki z GAME i daty premier xboksowych hitów

Olek, 30 marca 2010, 13:43

Crysis 2 i Guitar Hero 6 we wrześniu, Call of Duty 7, Fallout: New Vegas i Yoga Natal w październiku... Serwis VG247 dotarł do wewnętrznych dokumentów międzynarodowej sieci sklepów GAME, w których zamieszczony został harmonogram premier najważniejszych tytułów, jakie w tym roku ukażą się na konsolę Xbox 360.

Konferencja Activision Blizzard - nowe Call of Duty, Guitar Hero, Spider-Man, Tony Hawk i DJ Hero w 2010 roku

Jiker, 11 lutego 2010, 10:17

Koncern Activision Blizzard potwierdził, że w 2010 roku do sprzedaży trafią nowe odsłony marek Call of Duty, Guitar Hero, Spider-Man, kolejne wirtualne przygody Jamesa Bonda, kontynuację niezbyt udanego Tony Hawk: RIDE i świetnego DJ Hero. Wśród tematów podjętych raporcie znalazł się StarCraft II, a także kolejny dodatek do World of Warcaft, czyli Cataclysm.

Activision zabiera głos w sprawie przyszłości marki DJ Hero

Jiker, 15 stycznia 2010, 13:15

Koncern Activision ujawnił w trakcie jednego ze spotkań poprzedzających targi muzyczne MIDEM 2010 (24-27 stycznia, Cannes), iż w produkcji znajduje się kolejna odsłona marki DJ Hero.

Francuski DJ zaangażowany w pracę nad kontynuacją DJ Hero

Jiker, 31 grudnia 2009, 10:10

42-letni, francuski DJ David Guetta wyjawił w rozmowie z redakcją serwisu Kelowna.com, że będzie jedną z osób zaangażowanych w produkcję drugiej odsłony cyklu DJ Hero. Nie musimy dodawać, że jak dotąd w sieci nie pojawiły się żadne informacje potwierdzające możliwość rozpoczęcia deweloping kontynuacji.