Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Outcast: Second Contact

Marka Outcast w rękach firmy THQ Nordic

Vergil, 10 stycznia 2019, 19:05

Firma THQ Nordic poinformowała, że nabyła prawa do marki Outcast, wykreowanej przez studio Appeal. Tym samym dołączyła ona do rosnącego niemal z miesiąca na miesiąc portfolio szwedzkiego giganta.

Zdobądź za darmo grę Outcast Second Contact

Vergil, 22 listopada 2018, 20:02

Kolejna gra została udostępniona za darmo w Humble Store. Tym razem mowa o Outcast: Second Contact, czyli remake’u przygodowej gry akcji pod tytułem Outcast, który zadebiutował w listopadzie 2017 roku. Standardowo z odbiorem prezentu należy się pospieszyć, gdyż promocja trwa jedynie przez dwie doby.

Wieści ze świata (Breath of the Wild, Original Sin II, Amazing Eternals, Outcast: Second Contact) 27/10/2017

Movis, 27 października 2017, 15:08

Dziś piszemy o drugim DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild (The Champions' Ballad), dużej aktualizacji Divinity: Original Sin II, wstrzymaniu prac nad strzelanką The Amazing Eternals oraz o dacie premiery i nowym trailerze Outcast: Second Contact. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Outcast: Second Contact zadebiutuje jesienią. Gra doczekała się oficjalnego zwiastuna

Vergil, 30 marca 2017, 20:03

O tym, że studio Appeal pracuje nad odświeżoną wersją kultowego w niektórych kręgach Outcasta, dowiedzieliśmy się w zeszłym roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole stacjonarne, a dzisiaj możemy po raz pierwszy zobaczyć ją w akcji za sprawą pachnącego świeżością zwiastuna.

Outcast: Second Contact – gra trafi na konsole; nowe screeny i data premiery

Ender, 12 sierpnia 2016, 18:34

Deweloperzy Outcast: Second Contact, a więc kompletnego remake'u nieco zapomnianego klasyka z 1999 roku, przedstawili nowe screeny z produkcji, a także podali jej przybliżoną datę premiery. Równocześnie studio Appeal i firma Bigben Interactive zapowiedziały, że poza komputerami PC tytuł pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Outcast: Second Contact - remake klasyka sprzed siedemnastu lat ukaże się w przyszłym roku

Adrian Werner, 29 maja 2016, 12:33

Firma Bigben Interactive zapowiedziała Outcast: Second Contact. Pod tym tytułem kryje się remake kultowej przygodowej gry akcji, która została wydana pierwotnie w 1999 roku na pecety, tworzony przez studio Appeal (tak jak pierwowzór).

Wieści ze świata (Outcast 1.1, Halo: The Master Chief Collection, Uncharted 4) 22/12/2014

Draug, 22 grudnia 2014, 15:55

Dziś piszemy m.in. o wypuszczeniu gry Outcast 1.1 i pakietu The Telltale Games Collection na XOne, remasterze Halo 3: ODST w ramach rekompensaty za problemy z Halo: The Master Chief Collection oraz o grafikach przedstawiających model Nathana Drake’a w Uncharted 4: A Thief’s End. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Outcast Reboot HD) 24/4/14

Sarge, 24 kwietnia 2014, 14:53

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, filmie z rozgrywką w Outcast Reboot HD, drugim numerze komiksu Wiedźmin Dom ze Szkła, a także o perkach w trybie Extinction Chaos Mode w grze Call of Duty: Ghosts. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Outcast Reboot HD – screeny i filmowa prezentacja silnika gry

Ender, 12 kwietnia 2014, 06:20

Twórcy odświeżonej wersji gry Outcast, na której produkcję zbierane są w tej chwili pieniądze w serwisie Kickstarter, przedstawili pierwsze screeny oraz film prezentujący w akcji ulepszoną oprawę graficzną i silnik tytułu.

Outcast Reboot HD – remake przygodowej gry akcji Outcast z 1999 roku trafił na Kickstartera

Draug, 8 kwietnia 2014, 09:05

W serwisie Kickstarter rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na Outcast Reboot HD. Będzie to remake świetnej przygodowej gry akcji z 1999 roku, który odtworzy zawartość pierwowzoru, prezentując ją przy użyciu zaawansowanej technologii. Odświeżona wersja powstaje przede wszystkim z myślą o pecetach, lecz możliwe są także wydania na konsole nowej generacji. Termin premiery został wstępnie wyznaczony na „późny” 2015 rok.