Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Valiant Hearts: The Great War

I wojna światowa w wydaniu mobilnym

Adrian Werner, 17 lipca 2015, 11:34

W najnowszej odsłonie naszego cyklu krótkich artykułów przyglądamy się najlepszym grom mobilnym osadzonym w realiach I wojny światowej.

Twórca Valiant Hearts odchodzi z Ubisoftu zmęczony tworzeniem tytułów AAA

Meehow, 13 marca 2015, 17:20

Yoan Fanise, jeden z byłych dyrektorów studia Ubisoft, odszedł z francuskiego giganta wydawniczego po 14 latach pracy. Jako powód podaje m.in. atmosferę, jaka zaczęła się tworzyć w wyniku prac nad tytułami AAA.

Siódmy dzień Zimobrania - w ofercie m.in. Valiant Hearts: The Great War i Kane & Lynch 2: Dog Days

Góral, 10 grudnia 2014, 12:01

Rozpoczął się siódmy dzień promocji Zimobranie w sklepie Muve Digital. Tym razem obniżeniu ceny uległy takie tytuły jak Valiant Hearts: The Great War, King’s Bounty: Mroczna siła Premium Edition i Kane & Lynch 2: Dog Days.

The Banner Saga, Valiant Hearts, The Shadow Sun i inne – przegląd najlepszych gier listopada na Androida

Adrian Werner, 9 grudnia 2014, 12:49

W przeglądzie najlepszych listopadowych produkcji na Androida omawiamy m.in. RPG-i The Banner Saga i The Shadow Sun, strategie Football Manager Handheld 2015 i Civilization Revolution 2, platformówkę Dodo Master oraz przygodową grę akcji Valiant Hearts: The Great War.

Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (24-30 listopada)

Adrian Werner, 30 listopada 2014, 18:55

Dobiegający końca tydzień dla graczy mobilnych upłynął głównie pod znakiem premier takich tytułów jak The Longest Journey, Valiant Hearts: The Great War czy Godus. My natomiast przyjrzeliśmy się najlepszym produkcjom łączącym elementy gier logicznych typu match-3 z innymi gatunkami.

Valiant Hearts: The Great War – przygodowa platformówka wreszcie na Androidzie

Jiker, 26 listopada 2014, 20:12

Firma Ubisoft wprowadziła do oferty platformy Google Play androidową wersję przygodowej platformówki Valiant Hearts: The Great War. Udana produkcja, dostępna od blisko trzech miesięcy na iOS, została wydana w modelu epizodycznym.

Promocje mobilne na weekend 22–23 listopada (m.in. Soulcalibur, Valiant Hearts, Final Fantasy)

Jiker, 22 listopada 2014, 11:15

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Soulcalibur, Valiant Hearts: The Great War, Worms 3, Alien Breed, Battle Supremacy, Puddle i cykl Final Fantasy.

Valiant Hearts, Dragon Quest I, Goblin Sword i inne – przegląd najlepszych gier września na iOS

Adrian Werner, 1 października 2014, 16:20

Oto kolejne omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Znajdziecie wśród nich m.in. piękną przygodową grę akcji Valiant Hearts: The Great War, platformówkę Goblin Sword, strategię Anomaly Defenders, grę logiczną The Nightmare Cooperative czy RPG-a Dragon Quest I.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 13–14 września (Thief, Bastion, Valiant Hearts)

Adam Zechenter, 13 września 2014, 11:05

Zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego zestawienia najbardziej interesujących okazji w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Nadarza się okazja, by w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Bastion, Sid Meier's Civilization V czy Gods Will Be Watching.

Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (1-7 września)

Adrian Werner, 9 września 2014, 21:41

Miniony tydzień przyniósł rynkowi mobilnemu m.in. premiery Valiant Hearts: The Great War, Angry Birds Stella i Open Panzer, zapowiedź The Room Three oraz sporo ciekawych materiałów video z nadchodzących projektów.

Valiant Hearts: The Great War zadebiutowało w App Store

Jiker, 5 września 2014, 11:49

Na urządzeniach mobilnych z systemem iOS zadebiutowała przygodowa platformówka Valiant Hearts: The Great War. Pełna emocji produkcja studia Ubisoft Montpellier została udostępniona w modelu premium – koszt jej zakupu to 19 złotych za pierwszy rozdział i 33 złote za wszystkie pozostałe.

Szósty dzień Latobrania – Fallout: New Vegas, Euro Truck Simulator 2, Valiant Hearts: The Great War, itd.

luckie, 2 września 2014, 12:00

Szósty dzień promocji Latobranie w sklepie Muve Digital przyniósł obniżkę cen takich gier, jak Fallout: New Vegas, Euro Truck Simulator 2, Valiant Hearts: The Great War czy Sleeping Dogs. Cyfrowe wersje tych i innych pecetowych tytułów można kupić taniej do godziny 12:00 w środę.

Valiant Hearts: The Great War – wyciskająca łzy przygodowa platformówka trafi na iOS 4 września

Jiker, 13 sierpnia 2014, 10:27

Valiant Hearts: The Great War doczeka się konwersji na urządzenia mobilne z systemem iOS. Produkcja studia Ubisoft Montpellier trafi na iPhone'a i iPada 4 września i zasadniczo nie będzie się niczym różnić od edycji na pecety i konsole.

Premiera Valiant Hearts: The Great War. Zobacz pierwsze recenzje

Meehow, 25 czerwca 2014, 13:15

Valiant Hearts: The Great War debiutuje dzisiaj w cyfrowej dystrybucji. Zagraniczna prasa ogólnie ciepło przyjęła platformówkę rozgrywającą się w okopach I wojny światowej. Choć oceny są dość zróżnicowane, to można śmiało stwierdzić, że premiera zapowiada się na udaną. Ponadto na oficjalnym blogu PlayStation Simon Chocquet-Bottani wyjaśnia, dlaczego bohaterowie gry nikogo nie zabijają.

Ubisoft na E3 – przybyło, zobaczyło, zaorało

Imperialista, 10 czerwca 2014, 20:26

Wśród tegorocznych konferencji rządził Ubisoft, chociaż Sony walczyło dzielnie. Psychol z Far Cry 4 zrobił na mnie wrażenie umiarkowane. Vaas był prawdziwą nową jakością i poprzeczką zawieszoną w chmurach, ale mocno zdziwiłem się, że drugi raz Ubi próbuje uderzyć w tą samą nutę psychozy.

Valiant Hearts: The Great War ukaże się 25 czerwca. Zobacz nowy zwiastun

Draug, 8 maja 2014, 08:26

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Valiant Hearts: The Great War – oryginalny miks akcji i przygody w realiach I wojny światowej, tworzony na silniku UbiArt Framework – zadebiutuje 25 czerwca bieżącego roku. Tytuł wyjdzie na PC, X360, PS3, XOne i PS4 i będzie dostępny wyłącznie w formie cyfrowej. Co więcej, przygotowano na tę okazję nowy zwiastun.

Ubisoft ogłosił Valiant Hearts: The Great War – rysunkowy miks akcji i przygody osadzony w czasach I wojny światowej

Draug, 10 września 2013, 11:50

Firma Ubisoft zapowiedziała Valiant Hearts: The Great War. Będzie to przygodowa gra akcji w komiksowej oprawie graficznej, opowiadająca historię pięciorga ludzi spotykających się na froncie I wojny światowej. Premierę tytułu zapowiedziano na przyszły rok. Ukaże się on na pecety oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4.