Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Space Hulk: Deathwing

Space Hulk Deathwing Enhanced Edition wkrótce na PC i PS4

Góral, 23 marca 2018, 18:31

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że w maju ukaże się gra Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition, czyli ulepszona wersja PC-towej produkcji z 2016. Pojawi się ona na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach, na których będzie dostępna za darmo dla właścicieli oryginału. Na razie nie wiadomo, co z zapowiedzianą wcześniej wersją na Xboksa One.

Space Hulk: Deathwing trafi na konsole w czwartym kwartale jako Enhanced Edition

Vergil, 4 maja 2017, 18:30

Space Hulk: Deathwing zadebiutowało na komputerach osobistych, gdzie spotkało się z umiarkowanym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Zespół Streum On Studio nie składa jednak broni i zapowiada, że pod koniec roku produkcja trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Wieści ze świata (Uncharted 4, Space Hulk: Deathwing, Outlast 2) 16/3/2017

Draug, 16 marca 2017, 15:35

Dziś piszemy o dużej aktualizacji 1.21 do Uncharted 4 (z multiplayerowym trybem King of the Hill), wielkim patchu 1.29d do Space Hulk: Deathwing oraz o zakazaniu sprzedaży gry Outlast 2 w Australii z powodu scen przemocy na tle seksualnym. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Space Hulk: Deathwing dopiero pod koniec pierwszej dziesiątki. Top 10 Steam (11 - 17 grudnia)

Przemysław Zamęcki, 19 grudnia 2016, 08:55

Najbezpieczniejszym ulokowaniem pieniędzy gracza przed tegorocznymi świętami okazało się Grand Theft Auto V. Debiutujący w minionym tygodniu Space Hulk: Deathwing dopiero dziewiąty. Zapraszamy do zapoznania się z bestsellerami platformy Steam.

Space Hulk: Deathwing zaliczy małe opóźnienie

Góral, 7 grudnia 2016, 18:40

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że Space Hulk: Deathwing nie ukaże się 9 grudnia, a 14 dnia tego samego miesiąca. Wydawca postanowił dać deweloperom jeszcze kilka dni na dopracowanie produkcji.

Dwadzieścia minut rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing

Góral, 16 listopada 2016, 20:01

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące blisko dwadzieścia minut rozgrywki ze strzelanki Space Hulk: Deathwing. Produkcja ukaże się 9 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych.

Space Hulk: Deathwing z datą premiery wersji PC

Entelarmer, 4 listopada 2016, 17:30

Firma Focus Home Interactive ujawniła datę premiery Space Hulk: Deathwing. Pierwszoosobowa strzelanka w uniwersum Warhammera 40,000 autorstwa Streum on Studio zadebiutuje 9 grudnia. Posiadaczom konsol przyjdzie poczekać do przyszłego roku.

Wieści ze świata (Thumper, Forgotton Anne, Space Hulk: Deathwing, P.A.M.E.L.A.) 3/10/2016

Vergil, 3 października 2016, 13:31

Dzisiaj piszemy o zbliżającej się premierze gry muzycznej Thumper, gameplayu z pięknego Forgotton Anne, trailerze prezentującym arsenał z gry Space Hulk: Deathwing, a także o opóźnieniu debiutu survivalu P.A.M.E.L.A. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowy gameplay ze Space Hulk: Deathwing

Entelarmer, 29 kwietnia 2016, 11:25

Serwis IGN opublikował krótki gameplay trailer gry Space Hulk: Deathwing. W trakcie trwającego dwie minuty filmiku zaprezentowano garść lokacji i walkę, jak również system obrażeń oraz dostępne uzbrojenie.

Space Hulk: Deathwing na nowym fragmencie rozgrywki

Novameh, 1 marca 2016, 13:45

W sieci pojawił się materiał wideo, na którym pokazano nowe fragmenty rozgrywki z gry Space Hulk: Deathwing, osadzonej w kultowym uniwersum Warhammer 40,000. Jest to FPS współtworzony przez zespoły Streum On Studio i Cyanide Studio.

Battlefleet Gothic: Armada i Space Hulk: Deathwing – nowe screeny

Ender, 9 czerwca 2015, 18:30

Firma Focus Home Interactive opublikowała nowe screeny oraz szczegóły dotyczące gier Battlefleet Gothic: Armada i Space Hulk: Deathwing, które zostaną bliżej przedstawione na nadchodzących targach E3. Akcja obu produkcji została umiejscowiona w uniwersum Warhammera 40k. Tytuły powinny trafić do pecetowych graczy jeszcze w tym roku.

Vampyr – RPG twórców Remember Me zostanie ujawnione na targach E3

Ender, 29 maja 2015, 19:17

Firma Focus Home Interactive ujawniła listę wydawanych przez nią tytułów, które pojawią się na targach E3. Wśród przedstawionych gier wymieniony został także Vampyr, czyli RPG akcji twórców z francuskiego studia Dontnod Entertainment, które znane jest dzięki grom Remember Me oraz Life is Strange. Pojawi się też Space Hulk: Deathwing.

Space Hulk: Deathwing na nowym zwiastunie

Pirlond, 13 lutego 2015, 19:00

Firma Focus Home Interactive zaprezentowała pierwszy od dawna zwiastun Space Hulk: Deathwing – opartego na silniku Unreal Engine 4 FPS-a osadzonego w uniwersum Warhammera 40,000. Materiał pozwala przyjrzeć się między innymi wnętrzom tytułowych wraków Space Hulk.

Space Hulk: Deathwing na pierwszych screenach

qjin, 22 maja 2014, 13:55

Zespół deweloperski Streum on Studio udostępnił pierwsze screeny z zapowiedzianego w ubiegłym roku Space Hulk: Deathwing. Produkcja oparta na licencji Warhammera 40,000 wygląda bardzo obiecująco. Pierwsze obrazki z gry pokrywają się z wcześniejszymi informacjami o tym, że szykuje się mroczna i najprawdopodobniej także krwawa przygoda w popularnym uniwersum.

Space Hulk: Deathwing oficjalnie zapowiedziany. Gra ukaże się w przyszłym roku

Góral, 3 września 2013, 13:23

Firma Focus Home Interactive zapowiedziała grę Space Hulk: Deathwing - FPS-a osadzonego w uniwersum Warhammer 40,000. Tytuł pozwoli wcielić się w kosmicznego Marine, walczącego z Genokradami.

Space Hulk: Deathwing kolejną grą w świecie Warhammera 40K?

qjin, 25 sierpnia 2013, 13:25

Wygląda na to, że w produkcji znajduje się kolejna gra w uniwersum Warhammera 40,000. Jak wynika z broszury, która pochodzi z nieznanego źródła, nad FPS-em zatytułowanym Space Hulk: Deathwing pracują autorzy E.Y.E. Divine Cybermancy, a premierę datuje się na 2014 rok.