Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2016, 20:01

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dwadzieścia minut rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące blisko dwadzieścia minut rozgrywki ze strzelanki Space Hulk: Deathwing. Produkcja ukaże się 9 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych.

W serwisie YouTube pojawił się spory fragment rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing. Możecie na nim zobaczyć blisko dwadzieścia minut eksploracji oraz walki z genokradami przy użyciu broni palnej oraz innych narzędzi mordu. Przy okazji pokazano także menu postaci oraz… ekran śmierci. Całość charakteryzuje się mrocznym klimatem i hektolitrami krwi wylewającej się z szatkowanych na kawałki przeciwników. Krótko pisząc, jest na czym zawiesić oko, zwłaszcza jeżeli czekacie na premierę produkcji, która ukaże się 9 grudnia w wersji na komputery osobiste. W 2017 roku tytuł pojawi się także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, ale dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Space Hulk: Deathwing w skrócie:
  • strzelanka FPP z elementami RPG;
  • ukaże się 9 grudnia na komputerach osobistych;
  • w 2017 roku produkcja pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W Space Hulk: Deathwing wcielimy się w jednego z członków Deathwing – specjalnej jednostki kosmicznych marines, która zostaje wysłana na Space Hulka, gdzie rozpanoszyły się genokrady i inne „przyjemniaczki”. Tytuł będzie pierwszoosobową strzelanką z elementami RPG, objawiającymi się chociażby w kilku zróżnicowanych klasach żołnierzy oraz rozwoju postaci, która z biegiem czasu zdobywać ma nowe moce i umiejętności.

Choć kampanię fabularną będzie można przejść samodzielnie, tak deweloperzy z Streum on Studio udostępnią również tryb współpracy dla maksymalnie czterech osób. Zabawa będzie się odbywać zarówno przez Internet, jak i sieć LAN.

Dwadzieścia minut rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing - ilustracja #1