Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2015, 19:00

autor: Pirlond

Space Hulk: Deathwing na nowym zwiastunie

Firma Focus Home Interactive zaprezentowała pierwszy od dawna zwiastun Space Hulk: Deathwing – opartego na silniku Unreal Engine 4 FPS-a osadzonego w uniwersum Warhammera 40,000. Materiał pozwala przyjrzeć się między innymi wnętrzom tytułowych wraków Space Hulk.

Choć Space Hulk: Deathwing zostało zapowiedziane prawie półtora roku temu, o grze wciąż wiadomo niewiele. Ostatnie materiały poświęcone powstającej w studiu Stream on (wspomaganego przez ekipę z Cyanide) strzelance opublikowano w czerwcu ubiegłego roku i od tamtej pory twórcy nie ujawnili żadnych nowych informacji o swoim projekcie. Ciszę przerwali dzisiaj – firma Focus Home Interactive udostępniła bowiem nowy zwiastun produkcji. Filmik co prawda nie zawiera żadnych fragmentów z rozgrywki, ale możemy zobaczyć na nim wnętrza tytułowego Space Hulka (zbioru dryfujących na Drodze Mlecznej wraków statków), który przyjdzie nam zwiedzić w trakcie próby odbicia go z rąk kosmitów zwanych genokradami. Wydarzeniom przedstawionym na trailerze towarzyszy nagrany na potrzeby gry utwór Walking with a Ghost zespołu Kadebostany.

Space Hulk: Deathwing to FPS będący adaptacją wydanej w 1989 roku i osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000 gry planszowej o nazwie Space Hulk. Gracz wciela się jednego z kosmicznych marine należącego do jednostki Deathwing. Jego zadaniem jest pozbycie się genokradów – obcych, którzy opanowali tytułowy zbiór dryfujących w przestrzeni kosmicznej statków. Produkcja – tworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 4 – ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach