Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Killer Instinct

Wieści ze świata (Killer Instinct, Shovel Knight, Syberia, Animal Farm) 7/9/2017

Movis, 7 września 2017, 15:26

Dziś piszemy o funkcji cross-network w nadchodzącej edycji Killer Instinct na Steama, ostatnim DLC do platformówki Shovel Knight (King of Cards), dacie premiery Syberii na Nintendo Switch i zapowiedzi Animal Farm, czyli growej adaptacji Folwarku zwierzęcego George’a Orwella. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Killer Instinct – data debiutu na PC oraz wymagania sprzętowe

Ender, 1 marca 2016, 18:53

Microsoft oraz deweloperzy bijatyki Killer Instinct zdradzili datę premiery pecetowej wersji tytułu. Przy okazji podali również oficjalne wymagania sprzętowe gry. Jak wiemy od jakiegoś czasu, tytuł będzie współpracował jedynie z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows 10.

Pecetowy Killer Instinct: Season 3 tylko na Windowsie 10; premiera w marcu

Góral, 4 stycznia 2016, 10:10

Adam Isgreen, dyrektor kreatywny gry Killer Instinct: Season 3, potwierdził, że produkcja przeznaczona będzie wyłącznie dla użytkowników Windowsa 10 (oraz oczywiście konsoli Xbox One). Dodatkowo wyjawił kilka nowych informacji na temat postaci i nie tylko.

Killer Instinct i Gears of War: Ultimate Edition na PC w pierwszej połowie 2016 roku

Entelarmer, 21 grudnia 2015, 10:55

Phil Spencer z firmy Microsoft poinformował o pecetowych wydaniach gier Killer Instinct oraz Gears of War: Ultimate Edition. Nie podał konkretnych dat, ale stwierdził, że obie produkcje ukażą się w 2016 roku i nie będziemy musieli czekać na nie zbyt długo.

Killer Instinct - bijatyka z Xboksa One trafi na PC-ty

Góral, 17 czerwca 2015, 04:27

Kolejną grą Microsoftu, która zostanie przeniesiona z konsoli Xbox One na komputery PC jest bijatyka Killer Instinct. Produkcja dostępna będzie na Windowsie 10 i umożliwi potyczki pomiędzy użytkownikami obu platform sprzętowych.

Killer Instinct - tytuł ekskluzywny z Xboksa One trafi też na PC?

Jakub Mirowski, 11 grudnia 2014, 20:00

Firma Microsoft rozważa wypuszczenie bijatyki Killer Instict także na komputery osobiste. Ostateczna decyzja zostanie podjęta po zakończeniu ankiety, która ma zbadać, jak społeczność zgromadzona wokół gry podchodzi do propozycji konwersji.

Xbox One – pojawiły się recenzje tytułów startowych

Adam Zechenter, 19 listopada 2013, 14:48

Premiera konsoli Xbox One odbędzie się już za kilka dni – 22 listopada. Tymczasem pojawiły się recenzje tytułów startowych, z którymi będą mogli zapoznać się przyszli właściciele nowego sprzętu firmy Microsoft.

Wieści ze świata (Killer Instinct, GTA Online, Dota 2) 7/11/13

Sarge, 7 listopada 2013, 13:06

Dziś piszemy m.in. o darmowych postaciach w bijatyce Killer Instinct, aukcji rzadkiej jednostki występującej w grze Dota 2, a także o obiecanych przelewach 500 tysięcy wirtualnych dolarów w GTA Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Urban Trial Freestyle, Killer Instinct, Wii U) 3/9/13

Sarge, 3 września 2013, 13:10

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery pecetowej wersji Urban Trial Freestyle, płynności animacji w grze Killer Instinct, a także ewentualnych rekompensatach dla graczy w związku z obniżką ceny konsoli Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Rock Band, StarHawk, Killer Instinct, Castleminer Z) 18/9/12

Sarge, 18 września 2012, 15:15

Dziś piszemy m.in. o wyprzedaży dla posiadaczy gier z serii Rock Band, specjalnej wersji StarHawk, zarejestrowanym znaku towarowym Killer Instinct, a także wynikach sprzedaży niezależnej produkcji Castleminer Z. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.