Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2016, 10:10

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pecetowy Killer Instinct: Season 3 tylko na Windowsie 10; premiera w marcu

Adam Isgreen, dyrektor kreatywny gry Killer Instinct: Season 3, potwierdził, że produkcja przeznaczona będzie wyłącznie dla użytkowników Windowsa 10 (oraz oczywiście konsoli Xbox One). Dodatkowo wyjawił kilka nowych informacji na temat postaci i nie tylko.

Podczas zeszłorocznych targów E3, firma Microsoft zapowiedziała grę Killer Instinct: Season 3 w wersji na komputery PC. Nie poznaliśmy wtedy zbyt wielu szczegółów, ale ujawniono, że tytuł przeznaczony będzie na Windowsa 10. Adam Isgreen, dyrektor kreatywny produkcji, wyjawił kilka nowych faktów na jej temat. Przede wszystkim potwierdził, że współpracować ma ona wyłącznie z najnowszym systemem operacyjnym giganta z Redmond i ukaże się w marcu bieżącego roku. Dodatkowo twórca zdradził kilka ciekawostek związanych z samą rozgrywką. Dowiedzieliśmy się np., że Tusk oraz Kim Wu pojawią się już w momencie premiery gry, dwaj nieujawnieni jeszcze bohaterowie zostaną całkowicie przerobieni, a wszystkich wojowników będzie więcej, niż w momencie debiutu Killer Instinct: Season 2 na Xboksie One. PC-towcy doczekają się także ulepszonego Dojo, postacie zostaną lepiej zbalansowane, a ponadto Isgreen obiecał dodawanie w przyszłości zawartości, której chcą gracze, dzięki sukcesowi, jaki osiągnęła paczka z Shadow Jago.

Killer Instinct: Season 3 umożliwi wspólną walkę użytkowników wersji gry na konsolę Xbox One z miłośnikami PC-tów. - Pecetowy Killer Instinct: Season 3 tylko na Windowsie 10; premiera w marcu - wiadomość - 2016-01-04
Killer Instinct: Season 3 umożliwi wspólną walkę użytkowników wersji gry na konsolę Xbox One z miłośnikami PC-tów.
Killer Instinct: Season 3 w skrócie:
  • Gra na konsolę Xbox One i komputery PC (tylko Windows 10)
  • Ukaże się w marcu 2016 roku
  • Na starcie pojawi się Tusk oraz Kim Wu, a dwóch zawodników zostanie całkowicie przemodelowanych

Możliwe, że w produkcji pojawią się różne ikony światowej popkultury, w tym chociażby postać wampira. Niewykluczone również, że stare postacie doczekają się nowych gadżetów, a w ramach nadchodzących dodatków sprzedawane będą akcesoria i kostiumy. Więcej szczegółów poznamy podczas imprezy Pax South w San Antonio, która odbędzie się w dniach 29 – 31 stycznia.

Killer Instinct to trójwymiarowa bijatyka rozprowadzana na konsoli Xbox One w systemie free-to-play. Twórcy sprzedają jednak rozmaite postacie i inne elementy w ramach opcjonalnych płatności. Produkcja ukazała się na rynku w listopadzie 2013 roku i jest cały czas rozwijana. Nadchodzący trzeci sezon ukaże się w marcu zarówno na komputerach PC, jak i XOne, gdzie obecnie możemy cieszyć się drugim sezonem. Wraz z debiutem PC-towej wersji udostępnione zostaną rozgrywki międzyplatformowe.