Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Forest

Sons of the Forest - powstaje sequel survivalowego The Forest

Adrian Werner, 13 grudnia 2019, 04:02

Na The Game Awards 2019 studio Endnight Games ujawniło, że pracuje nad kontynuacją survivalowej gry akcji The Forest. Sequel zatytułowany został Sons of the Forest.

Aktualizacja Gran Turismo Sport, PUBG ze skórkami z Suicide Squad i inne wieści

Movis, 6 listopada 2018, 13:04

Dziś piszemy o dziewięciu nowych samochodach i kolejnym torze dodanym do Gran Turismo Sport, niezłej sprzedaży The Forest, nieco absurdalnych skórkach z filmu Suicide Squad w strzelance PUBG oraz najnowszych sterownikach AMD Radeon Software. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Forest z datą premiery na PlayStation 4

Movis, 30 sierpnia 2018, 13:08

Studio Endnight Games podzieliło się z fanami datą premiery gry The Forest w wersji na konsolę PlayStation 4. Gracze ze sprzętem Sony będą mogli wybrać się na zwiedzanie wypełnionego kanibalami lasu za około dwa miesiące.

The Forest wychodzi z wczesnego dostępu

AlexB, 30 kwietnia 2018, 11:01

Dziś na platformie Steam zadebiutuje pełna wersja The Forest – gry survivalowej stworzonej przez niezależne kanadyjskie studio Endnight Games. Tytuł opuści wczesny dostęp po czterech latach.

The Forest zadebiutuje 30 kwietnia na Steamie

Entelarmer, 6 kwietnia 2018, 10:04

Studio Endnight Games podało dokładną datę premiery pełnego wydania The Forest. Pecetowa wersja sandboksowego survivalu otrzyma aktualizację 1.0 w ostatnim dniu kwietnia.

The Forest wyjdzie z fazy wczesnego dostępu w kwietniu

Jakub Mirowski, 2 lutego 2018, 10:00

Studio Endnight Games zapowiedziało, że po niemal czterech latach spędzonych w fazie wczesnego dostępu gra The Forest w kwietniu zostanie zaktualizowana do wersji 1.0. Z wyjściem z Early Accessu wiąże się podwyżka ceny.

Wieści ze świata (The Forest, Battletoads, Far Cry: Blood Dragon 2) 11/11/14

Góral, 11 listopada 2014, 11:02

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji gry The Forest, przesłankach dotyczących powrotu serii Battletoads, czy też zapewnieniach firmy Ubisoft, że nie powstanie druga część Far Cry: Blood Dragon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Niezależny The Forest poradził sobie lepiej od Watch_Dogs. Top 10 Steam (1 - 7 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 9 czerwca 2014, 06:49

The Forest i The Stomping Land były najlepiej sprzedającymi się grami w ubiegłym tygodniu na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zapoznaj się z pierwszą dziesiątką bestsellerów, wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć największych komercyjnych hitów ostatnich tygodni.

The Forest debiutuje dziś w Steam Early Access

luckie, 30 maja 2014, 09:13

Dziś po 19:00 na Steamie pojawi się The Forest we wczesnym dostępnie. Nabywcy płatnej wersji alfa tego survivalowego sandboksa będą mogli wesprzeć twórców finansowo, jaki i merytorycznie, zgłaszając swoje propozycje na dalszą rozbudowę gry.

The Forest w Steam Early Access tydzień później

qjin, 20 maja 2014, 13:33

Studio Endnight Games poinformowało o opóźnieniu wydania gry The Forest w usłudze Steam Early Access. Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają dostęp do wczesnej wersji tytułu nieco ponad tydzień później, niż pierwotnie zakładali twórcy. Przyczyną są problemy techniczne, z którymi producent nie uporał się na czas.

The Forest – wymagania sprzętowe i plany deweloperów

Ender, 17 maja 2014, 17:53

Producenci The Forest, a więc interesującego niezależnego survivalowego horroru, podzielili się jego oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Deweloperzy ogłosili też plany rozwoju tytułu, którego wczesna wersja zostanie udostępniona z kilka dni na Steamie.

The Forest – survival horror od 22 maja w ramach Steam Early Access

Orbech, 20 marca 2014, 13:14

Studio Endnight Games ujawniło, że gra The Forest pojawi się w wersji alfa, w ramach usługi Steam Early Access 22 maja. Poza tym firma wypuściła zwiastun, na którym możemy zobaczyć m.in. nowy rodzaj przeciwników, mechanikę budowania oraz działanie pułapek.

The Forest w wersji alfa niedługo na Steamie – wysyp nowych screenów

qjin, 25 stycznia 2014, 13:43

Obiecująco zapowiadająca się produkcja The Forest wkrótce pojawi się w wersji alfa na platformie firmy Valve w ramach usługi Steam Early Access. Z okazji tej zapowiedzi studio Endnight Games, znane wcześniej pod nazwą SKS Games, podzieliło się nowymi obrazkami z gry.

Zapowiedziano The Forest - survivalowy horror z otwartym światem

Adrian Werner, 9 maja 2013, 09:54

Studio SKS Games zapowiedziało pierwszoosbowy horror The Forest, w którym zadaniem graczy będzie przeżycie na wyspie zamieszkanej przez kanibali.