Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2022, 08:55

autor: Wiktor Szczęsny

16,55 zł za jedną z najlepiej ocenianych gier survivalowych, promocja Steam

Cena jednego z najlepiej ocenianych survivali na Steamie została obniżona aż o 77%. W efekcie tę fantastyczną produkcję można kupić za nieco ponad 16 zł.

Źródło fot. Endnight Games
i

Z okazji Steam Autumn Sale pojawiła się nie lada gratka dla fanów survivalowych przygód. Cena wyjątkowo cenionej i uznanej gry, jaką bez wątpienia jest The Forest, została obniżona o 77% i wynosi teraz tylko 16,55 zł.

  1. Kup The Forest na Steam

Oferta skusiła wielu zapalenców – w ciągu ostatnich 24 godzin, w szczytowym momencie dnia czteroletnia produkcja studia Endnight Games była ogrywana przez ponad 65 tysięcy osób jednocześnie. Jest to fantastyczny wynik, będący blisko rekordu, który od jakiegoś czasu wynosi nieco ponad 76 tysięcy graczy. Warto zauważyć, że gra jest świetnie oceniana – na Steamie aż 95% opinii jest pozytywnych.

Fala promocji

Atrakcyjna promocja nie będzie trwać wiecznie. Oferta jest dostępna na Steamie do jutra do godziny 19:00. Warto przy tym zauważyć, że The Forest nie jest jedynym survivalem dostępnym w obniżonej cenie. Na platformie taniej zakupicie też inne słynne gry z tego gatunku, m.in. DayZ (przeceniony o 40% i kosztujący teraz 97,19 zł) oraz Raft (cena obniżona o 33% do 48,23 zł).

Pełna wersja The Forest została wydana 30 kwietnia 2018 roku. Survivalowy horror stworzyło studio Endnight Games. W grze wcielamy się w mężczyznę, który przeżył lotniczą katastrofę. Po wylądowaniu na wyspie jego celem jest przetrwanie w nowym środowisku, zdobywania pożywienia oraz walki z tubylcami.

  1. Endnight Games – oficjalna strona

Wiktor Szczęsny

Wiktor Szczęsny

Jego pierwsze teksty pojawiały się na własnym fanpage'u na Facebooku tuż przed maturą. Po nabraniu większego doświadczenia i obronie pracy licencjackiej na dziennikarskim kierunku studiów dołączył do zespołu Gry-Online. Jeden z autorów wpisów na serwisie Cooldown.pl. W wolnych chwilach chętnie ogrywa gry wyścigowe i bijatyki. Bardzo często zagląda też do platformówek, zwłaszcza, nieco masochistycznie, do Sonica. Miłośnik starych konsol, wśród których najbardziej ceni sobie Sege Mega Drive, przy której spędza wiele czasu. Nie jest mu obcy polski YouTube czy Twitch. Prócz gamingu chętnie majsterkuje przy starych sprzętach audio Unitry. Interesuje się również francuską i japońską motoryzacją.

więcej