Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Age of Wonders III

Age of Wonders 3 za darmo na Steamie

Krystian Pieniążek, 11 lipca 2019, 20:42

Z okazji zbliżającej się premiery gry Age of Wonders: Planetfall, firmy Triumph Studios i Paradox Interactive udostępniły za darmo swoje poprzednie dzieło, czyli Age of Wonders III. Jak to zwykle bywa, na dodanie tej produkcji do swojej biblioteki mamy ograniczoną ilość czasu.

Age of Wonders 3 za darmo w Humble Store

Krystian Pieniążek, 9 maja 2019, 19:49

Chętni mogą zdobyć za darmo następny tytuł. Mowa o Age of Wonders III, czyli produkcji z pogranicza strategii turowych i gier RPG. Z dodaniem jej do biblioteki trzeba jednak się pospieszyć, gdyż mamy na to niecałe dwie doby.

Sprzedaż Age of Wonders III przekroczyła 500 tys. egzemplarzy; autorzy pracują nad nową grą

Adrian Werner, 5 marca 2016, 12:33

Studio Triumph pochwaliło się, ze sprzedaż podstawowej wersji turowej strategii fantasy Age of Wonders III przekroczyła pół miliona egzemplarzy. Podobny wynik osiągnęły też łącznie wszystkie dodatki. Ponadto zespół zdradził, ze pracuje już nad kolejną grą.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (2-8 listopada 2015 r.)

Adrian Werner, 9 listopada 2015, 22:30

Miniony tydzień na polskim rynku gier należał do spokojnych. Wyjątkiem od tego były zapowiedzi wydawnicze rodzimych dystrybutorów, który podali terminy premier sporego zestawu produkcji.

Wieści ze świata (Shenmue III, EverQuest, Age of Wonders III, Star Fox Zero, Unreal Engine 4) 18/9/2015

Krzysztof Mysiak, 18 września 2015, 14:30

Dziś piszemy m.in. o przedłużonej zbiórce pieniędzy na Shenmue III, kolejnym dodatku do EverQuest, wypuszczeniu patcha 1.7 i narzędzi moderskich do Age of Wonders III, opóźnieniu premiery gry Star Fox Zero oraz udostępnieniu dema Infiltrator użytkownikom silnika Unreal Engine 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (SOMA, Age of Wonders III, Deux Ex: Mankind Divided, The Shattering) 24/8/2015

Bartłomiej Plewnia, 24 sierpnia 2015, 13:00

Dziś piszemy m.in. o postępach prac nad niezależnym horrorem SOMA, nowym projekcie twórcy Gears of War, narzędziach moderskich do Age of Wonders III oraz kampanii reklamowej Deus Ex: Mankind Divided na ulicach Nowego Jorku. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Age of Wonders III - zobacz jednostki z dodatku Eternal Lords

Luc, 4 kwietnia 2015, 12:13

Do premiery Age of Wonders III: Eternal Lords zostało niewiele czasu, twórcy coraz chętniej ujawniają więc kolejne szczegóły. Na świeżo opublikowanym wideo omawiają najistotniejsze zmiany, a także prezentują kilka nowych jednostek oraz klasę nekromanty.

Zapowiedziano Age of Wonders III: Eternal Lords

Jakub Błażewicz, 12 marca 2015, 10:40

Firma Triumph Software zapowiedziała Eternal Lords – drugi dodatek do trzeciej części Age of Wonders. Oprócz dwóch nowych ras i specjalizacji Nekromanty rozszerzenie wprowadzi nowe mechanizmy rozgrywki, przedmioty oraz tryb gry dla wielu graczy Play by Email. Premierę zaplanowano na 14 kwietnia i tego samego dnia Age of Wonders III zadebiutuje na systemach Mac i Linux.

Golden Realms pierwszym dużym dodatkiem do Age of Wonders III

Adrian Werner, 22 sierpnia 2014, 10:48

Studio Triumph zapowiedziało Age of Wonders III: Golden Realms, czyli pierwszy dodatek do tegorocznej turowej strategii fantasy. Zaoferuje on nową rasę z własną mini kampanią oraz wiele innych elementów wzbogacających rozgrywkę.

Age of Wonders III debiutuje w Polsce i na świecie

Krzysztof Mysiak, 31 marca 2014, 11:10

Dziś ma miejsce polska i światowa premiera gry Age of Wonders III. Strategia turowa studia Triumph Software została u nas wydana nakładem firmy Techland – tak w edycji standardowej, jak i Premium – a jej ceny zaczynają się od około 75 zł. Co więcej, w sieci pojawiły się pierwsze recenzje tego tytułu, którym towarzyszą wysokie oceny.

Age of Wonders III - klasa Teokraty pokazana w niemal 20-minutowym filmie

Marcin Skierski, 14 marca 2014, 18:42

W sieci pojawił się niemal 20-minutowy film prezentujący klasę Teokraty w grze Age of Wonders III. Produkcja studia Triumph Software zadebiutuje w naszym kraju 31 marca w polskiej kinowej wersji językowej za sprawą firmy Techland.

Age of Wonders III zadebiutuje w marcu

Łukasz Szliselman, 26 lutego 2014, 13:30

Age of Wonders III ukaże się 31 marca 2014 roku na PC. Strategia turowa studia Triumph Software, stanowiąca miks Cywilizacji i Heroes of Might & Magic, trafi do sprzedaży w dwóch edycjach: standardowej i kolekcjonerskiej – obie doczekają się pudełkowego wydania.

Age of Wonders III zostanie wydane po polsku nakładem Techlandu

Bartosz Woldański, 6 lutego 2014, 20:29

Polski dystrybutor, firma Techland, ogłosił, że Age of Wonders III, oczekiwana kontynuacja nieco zapomnianej serii strategicznej, trafi na polski rynek pod koniec marca bieżącego roku. Gra tworzona tylko z myślą o komputerach PC i Mac pojawi się w naszym kraju w wersji z polskimi napisami.

Age of Wonders III dopiero w 2014 roku

Łukasz Szliselman, 19 lipca 2013, 13:24

Zapowiadana na jesień tego roku premiera Age of Wonders III została przesunięta. Gra ukaże się w pierwszych miesiącach 2014 roku. W międzyczasie zobaczymy ją na targach Gamescom.

Age of Wonders III na pierwszym filmie z rozgrywki

Łukasz Szliselman, 27 marca 2013, 10:15

Po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć, jak wygląda rozgrywka w Age of Wonders III. Najnowszy film z gry pokazuje m.in. rolę przywódcy naszego imperium oraz sposób toczenia turowych bitew.

Twórca Minecrafta finansuje produkcję Age of Wonders III

Michał Kułakowski, 13 lutego 2013, 19:50

Tajemniczym inwestorem, który pomoże sfinansować produkcję gry Age Of Wonders III okazał się twórca Minecrafta, Markus Persson. Deweloper miał przekazać holenderskiemu studiu Triumph najprawdopodobniej około 100 tysięcy dolarów, pozwalających na wydanie gry w serwisach dystrybucji cyfrowej.

Flesz (6 lutego 2013) – Wiedźmin 3, Age of Wonders III, Camelot Unchained

Szymon Liebert, 6 lutego 2013, 21:09

W dzisiejszym Fleszu wracamy do tematu Wiedźmina 3, w związku z pierwszym, krótkim teaserem gry. Mówimy także o zapowiedzianym właśnie Age of Wonders III.

Zapowiedziano grę Age of Wonders III

Aleksander Kaczmarek, 6 lutego 2013, 15:15

Holenderskie studio Triumph zapowiedziało grę Age of Wonders III. Wyczekiwana od dawna kontynuacja cyklu łączącego elementy strategii i cRPG ukaże się jesienią na pecetach. W planach deweloperów są również wersje przeznaczone na komputery Mac i tablety.