Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Command & Conquer

Polski remake The House of the Dead i inne wieści

Miłosz Szubert, 26 września 2019, 15:00

Dziś piszemy o próbce odświeżonej muzyki, która pojawi się w Command & Conquer Remastered i Command & Conquer: Red Alert Remastered, dacie premiery pecetowej wersji Six Ages: Ride Like the Wind i remake'ach The House of the Dead tworzonych przez polskie studio MegaPixel. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Command & Conquer zostanie dokończone przez inne studio

Kamil Zwijacz, 19 listopada 2013, 12:17

Firma Electronic Arts poinformowała na stronie pomocy technicznej, że wstrzymane w zeszłym miesiącu prace nad grą Command & Conquer zostaną wznowione w innym studiu.

Command & Conquer – zapowiadana gra strategiczna nie ukaże się

Adam Zechenter, 29 października 2013, 22:02

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że prace nad najnowszą grą z serii Command & Conquer posuwają się naprzód. Tymczasem koncern Electronic Arts podjął dzisiaj decyzję o anulowaniu prac nad produkcją. Dodatkowo zamknięte zostało studio Victory Games, wchodzące w skład EA, które pracowało nad grą.

Command & Conquer – premiera w lutym 2014 roku

Adam Zechenter, 28 października 2013, 10:50

Dobra wiadomość dla fanów serii Command & Conquer. Producent najnowszej odsłony serii, zatytułowanej po prostu Command & Conquer, poinformował o terminie uruchomienia zamkniętej bety, a także o dacie premiery wersji finalnej. Do debiutu tej ostatniej dojdzie w lutym 2014 roku.

Command & Conquer z epizodyczną kampanią fabularną dostepną po oficjalnej premierze

Michał Kułakowski, 20 sierpnia 2013, 19:12

Electronic Arts potwierdziło, że kampania fabularna w Command & Conquer zostanie opublikowana w formie epizodycznej po oficjalnej premierze gry. Misje będziemy mogli przechodzić samotnie lub w kooperacji z innymi graczami.

Command & Conquer - kulisy projektowania jednostek GLA

Kamil Zwijacz, 7 sierpnia 2013, 08:42

Nowa odsłona serii gier wideo Command & Conquer będzie tytułem free-to-play, który pod względem rozgrywki powróci do swoich korzeni. Twórcy produkcji opublikowali drugi dziennik dewelopera, który postanowiliśmy dla Was przetłumaczyć na rodzimy język.

Command & Conquer - wypuszczono nowy zwiastun, zamknięta beta ruszy latem

Adrian Werner, 11 czerwca 2013, 04:04

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun z RTS-a Command & Conquer. Zapowiedziano również, że zamknięte beta testy ruszą latem tego roku.

Command & Conquer - dziennik dewelopera z polskimi napisami

Kamil Zwijacz, 13 maja 2013, 09:06

Pojawił się pierwszy dziennik dewelopera z gry Command & Conquer. Dodaliśmy do niego polskie napisy. Można się z niego dowiedzieć, że twórcy planują wrócić z nową grą do korzeni serii.

Command & Conquer jako wielki sieciowy hub - komentarz redakcji

Marcin Skierski, 5 marca 2013, 11:20

Niedawna zapowiedź połączenia uniwersów trzech podserii Command & Conquer w darmowej grze strategicznej była dość istotną wiadomością dla wielu fanów marki. O komentarz w tej sprawie pokusili się UV oraz Łosiu z redakcji gry-online.pl.

Pierwszy gameplay z Command & Conquer

Łukasz Szliselman, 27 lutego 2013, 11:03

Serwis VG247 opublikował film zawierający sceny z wczesnej wersji Command & Conquer. Po raz pierwszy możemy zobaczyć nadchodzącą grę studia Victory Games w akcji. Czy Frostbite 2 daje radę?

Command & Conquer – uniwersa Generals, Tiberium i Red Alert trafią pod wspólny dach

Łukasz Szliselman, 26 lutego 2013, 09:48

Nowy Command & Conquer to o wiele więcej niż darmowe Generals – gra z czasem zostanie rozbudowana o elementy z Tiberium i Red Alert. Fani, którzy zostaną przy tytule na dłużej, z czasem doczekają się również innych, nowych marek.

Sporo nowego o Command & Conquer

Adrian Werner, 5 stycznia 2013, 15:22

Pod koniec grudnia Electronic Arts zorganizowało pokaz gry Command & Conquer. Teraz pojawiły się pierwsze zapowiedzi z tej imprezy, dzięki czemu dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy na temat tego projektu.

Command & Conquer – free-to-play nie oznacza gorszej gry. Beta w pierwszej połowie 2013 roku

Szymon Liebert, 5 listopada 2012, 10:43

Gra free-to-play Command & Conquer otrzyma najdłuższą betę w historii marki – rozpocznie się ona w pierwszej połowie 2013 roku. Autorzy produkcji przekonują też, że przejście na popularny model finansowy nie oznacza słabszej rozgrywki.

Sieciowy Command & Conquer otrzyma tryb dla jednego gracza

Łukasz Szliselman, 10 września 2012, 09:38

Sieciowy i, co ważniejsze, darmowy Command & Conquer opatrzony zostanie w tryb dla pojedynczego gracza. Wbrew początkowym planom pod wpływem sugestii społeczności fanów zdecydowano się umożliwić zabawę również samotnym wilkom.

Command & Conquer w wydaniu BioWare bez kampanii dla pojedynczego gracza

Grzegorz Ferenc, 21 sierpnia 2012, 11:06

Gra strategiczna free-to-play Command & Conquer studia BioWare Victory postawi nacisk na rozgrywkę wieloosobową i będzie pozbawiona kampanii dla pojedynczego gracza. Będzie także zawierać wiele opcji typowych dla gier e-sportowych.

Command & Conquer: Generals 2 będzie cechował się jakością BioWare

Szymon Liebert, 25 lutego 2012, 20:10

Gra Command & Conquer: Generals 2 będzie cechowała się jakością BioWare – tak przynajmniej zapewniają szefowie studia. Co ciekawe, oznacza to najwyraźniej położenie większego nacisku na elementy fabularne.

Zapowiedziano Command & Conquer: Generals 2. Pierwszy film i screeny

Adrian Werner, 11 grudnia 2011, 10:31

Krążące od dłuższego czasu plotki okazały się prawdziwe. Podczas tegorocznej gali Spike Video Game Awards ujawniono kolejną odsłonę serii Command & Conquer.