Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 04:04

autor: Adrian Werner

Command & Conquer - wypuszczono nowy zwiastun, zamknięta beta ruszy latem

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun z RTS-a Command & Conquer. Zapowiedziano również, że zamknięte beta testy ruszą latem tego roku.

Udając się na tegoroczne E3 firma Electronic Arts nie zapomniała zabrać ze sobą Command & Conquer, czyli najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszej RTS-owej serii w historii. Udostępniony właśnie świeży zwiastun pozwala nie tylko docenić śliczną grafikę napędzaną silnikiem Frostbite 2, ale pokazuje również sporo nowych lokacji i jednostek.

  1. Command & Conquer – strona oficjalna

Przy okazji twórcy ujawnili, że latem tego roku ruszy zamknięta beta. Osoby chcące mieć szansę na wzięcie udziału w testach powinny udać się na oficjalną stronę i dokonać tam rejestracji.

 Command & Conquer - wypuszczono nowy zwiastun, zamknięta beta ruszy latem - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Command & Conquer powstaje w studiu Victory Games, dla którego jest to pierwsza odsłona serii. Gra oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Początkowo planowano jedynie tryb multiplayer, ale pod naciskiem fanów ostatecznie zdecydowano, że produkcja otrzyma również tradycyjną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

Nowe Command & Conquer osadzone będzie w uniwersum znanym z Command & Conquer: Generals. Electronic Arts patrzy jednak na ten projekt jak na platformę, która w przyszłości będzie stale rozbudowana o nowe elementy. Wśród nich mają szansę się znaleźć również inne uniwersa, w tym te z serii Red Alert i Tiberium.

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej