Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Enemy Front

Enemy Front „komercyjną porażką”, ale twórcy są na plusie – CI Games podsumowuje rok 2014

Draug, 24 marca 2015, 17:30

Firma CI Games podsumowała swoje osiągnięcia w roku 2014. Mimo „komercyjnej porażki”, jaką okazała się gra Enemy Front, sukces Lords of the Fallen sprawił, że prezes spółki – Marek Tymiński – jest zadowolony z uzyskanych rezultatów. Przy okazji firma pochwaliła się wynikami sprzedaży swoich gier i ujawniła nowe informacje o nadchodzących tytułach – Sniper: Ghost Warrior 3 i Lords of the Fallen 2.

Sniper: Ghost Warrior 2 w rękach 2 mln osób, Lords of the Fallen wyjdzie na zero przy 500 tys. sprzedanych egzemplarzy

Góral, 29 września 2014, 15:32

Prezes firmy CI Games, Marek Tymiński, wyjawił podczas wywiadu dla serwisu Money.pl, że Sniper: Ghost Warrior 2 trafił do 2 mln osób, a Lords of the Fallen musi się sprzedać w ilości 500 tys. egzemplarzy, by zwróciły się koszty produkcji i marketingu.

Enemy Front radzi sobie coraz lepiej. Top Empik - Tydzień 25

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2014, 08:44

Niewielki wzrost notowań Enemy Front może nie sprawi, że w siedzibie CI Games wybuchną korki od szampana, ale póki co, gra ma wyraźnie tendencję zwyżkową. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi przez Polaków grami w 196 salonach Empik w całym kraju.

Enemy Front zaliczył niezły start. Top Empik - Tydzień 24

Przemysław Zamęcki, 18 czerwca 2014, 18:52

Watch_Dogs i GTA V pozostają liderami list, ale polska strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej i tak zaliczyła całkiem niezły start. Sprawdź jakie gry najbardziej zaciekawiły rodaków w 196 salonach sieci Empik w całej Polsce.

Enemy Front poza pierwszą dziesiątką. Top 10 UK (8 - 14 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 16 czerwca 2014, 11:32

Najchętniej kupowaną grą w handlu detalicznym na wyspach brytyjskich trzeci tydzień z rzędu zostaje Watch_Dogs. Polski wkład w wysiłek wirtualnej II wojny światowej w postaci Enemy Front poza pierwszą dziesiątką.

Enemy Front - polska strzelanka zadebiutowała na rynku

Góral, 13 czerwca 2014, 18:40

Dziś na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych zadebiutowała gra FPS Enemy Front od studia CI Games. Tytuł stworzony w oparciu o technologię CryEngine dostępny jest w cenie około 60 zł (PC) i 100 zł (PS3, X360) w sklepach na terenie całego kraju.

Enemy Front - znamy wymagania sprzętowe polskiej strzelanki

Góral, 23 maja 2014, 18:47

Firma CI Games ujawniła wymagania sprzętowe PC-towej edycji strzelanki FPP Enemy Front. W zalecanej konfiguracji do zabawy wystarczy procesor Intel Core 2 Quad 2 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz karta grafiki GeForce GTX 460.

Enemy Front – poznaliśmy zawartość edycji limitowanej

Orbech, 9 kwietnia 2014, 10:36

W Ameryce Północnej gra Enemy Front zostanie wydana w dwóch wersjach: standardowej oraz limitowanej. Ta druga będzie zawierać kilka dodatkowych atrakcji dla graczy. W edycji limitowanej znajdziemy m.in. poboczną misję, nowe bronie i postacie. Na razie nie mamy potwierdzenia, czy rozbudowany pakiet trafi również do Europy.

Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach

Góral, 27 marca 2014, 18:25

Doczekaliśmy się dwóch nowych zwiastunów polskich gier - Enemy Front od studia CI Games i Hellraid tworzonego przez deweloperów firmy Techland. Na obu nagraniach możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki z produkcji zaplanowanych na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Enemy Front – jedna z najważniejszych gier CI Games, zadebiutuje na rynku już w czerwcu

Orbech, 25 marca 2014, 15:48

W oficjalnym komunikacie prasowym firma City Interactive ujawniła, że gra Enemy Front zadebiutuje na rynku amerykańskim już 10 czerwca, a na rynku europejskim 12 i 13 czerwca (w zależności od kraju).

Premiera Enemy Front przeniesiona na lato tego roku

Ender, 3 lutego 2014, 20:50

Enemy Front, polski FPS osadzony w realiach II wojny światowej, pojawi się dopiero latem tego roku, a nie wiosną, jak wcześniej zakładano. Twórcy potwierdzili również po raz kolejny lokacje jakie zwiedzimy podczas kampanii, poza Francją i Niemcami, gracze wezmą też udział w walkach w Powstaniu Warszawskim.

Enemy Front na nowym materiale wideo – premiera wiosną przyszłego roku

qjin, 1 września 2013, 13:14

Na materiale wideo pochodzącym z serwisu IGN możemy obejrzeć nowe fragmenty rozgrywki z Enemy Front, produkcji firmy CI Games. Premiera gry ma nastąpić wiosną przyszłego roku na PC oraz konsolach obecnej generacji.

Enemy Front będzie sandboksem

Hed, 23 kwietnia 2013, 22:03

Enemy Front, strzelanka rozgrywająca się w realiach II wojny światowej, będzie sandboksem. Tak przynajmniej zdradził nam Michał Sokolski, jeden ze współzałożycieli firmy CI Games, z którym rozmawialiśmy na festiwalu Digital Dragons.

City Interactive zmienia harmonogram premier i daje czas swoim deweloperom

Olek, 28 marca 2012, 19:26

Combat Wings w drugim kwartale, Sniper: Ghost Warrior 2 w połowie roku, a niewiele później Enemy Front i Alien Fear – tak wygląda nowy terminarz premier gier produkowanych przez City Interactive. Firma daje zespołom deweloperskim dodatkowy czas, by mogły doszlifować swoje dzieła.

Pierwszy film z Enemy Front - polskiej strzelanki w klimatach II wojny światowej

Kono, 21 listopada 2011, 14:45

W sieci pojawił się pierwszy materiał ukazujący grę Enemy Front w akcji. 50-sekundowy film prezentuje fragment scenki przerywnikowej oraz samą rozgrywkę.

City Interactive pokazuje pierwsze obrazki z gry Enemy Front – strzelanki w klimatach II wojny światowej

Hed, 18 listopada 2011, 10:41

Firma City Interactive opublikowała pierwsze obrazki z Enemy Front, swojej nowej strzelanki w klimatach II wojny światowej, nad którą pracuje między innymi Stuart Black (Black, Bodycount). Polski wydawca i producent potwierdził też, że gry możemy spodziewać się w 2012 roku na pecetach i konsolach.

Enemy Front - pierwsze informacje o grze studia City Interactive i Stuarta Blacka

Sarge, 9 listopada 2011, 09:30

Na łamach magazynu Playbox ujawniono informacje na temat gry Enemy Front. Jest to pierwszy wspólny projekt polskiego studia City Interactive oraz Stuarta Blacka, który wcześniej stworzył m.in. efektowną strzelaninę Black.