Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Jade Empire: Edycja Specjalna

EA rejestruje markę Jade Empire. Nowa odsłona może być grą sieciową

Jakub Mirowski, 3 lutego 2019, 12:48

Electronic Arts zarejestrowało znak towarowy Jade Empire, związany z produkcją kanadyjskiego studia BioWare z 2005 roku. Według opisu ma on być wykorzystany przy stworzeniu gry sieciowej.

Dyrektor kreatywny BioWare o nowym projekcie Dragon Age i Jade Empire 2

Movis, 28 czerwca 2017, 09:07

Mike Laidlaw był gościem podcastu The 1099, w którym podczas ciekawej rozmowy wypowiedział się na wiele tematów związanych ze studiem. Pod koniec zrobiło się jeszcze bardziej interesująco, gdy konwersacja zeszła na tajemniczy projekt Dragon Age i potencjał wydania Jade Empire 2.

Jade Empire teraz także na Androidzie

Adrian Werner, 18 listopada 2016, 12:07

Użytkownicy systemu iOS od ponad miesiąca bawią się konwersją Jade Empire, czyli klasycznego RPG-a studia BioWare. Teraz gra wreszcie doczekała się wersji na Androida.

Jade Empire – orientalne RPG studia BioWare zadebiutowało na iOS-ie

Adrian Werner, 7 października 2016, 13:54

Do sprzedaży w usłudze App Store trafiło Jade Empire: Special Edition, czyli mobilna konwersja klasycznego RPG studia BioWare, osadzonego w rzadko widywanym w tym gatunku klimacie orientalnego fantasy.

Jade Empire - wyśmienite RPG studia BioWare zmierza na urządzenia mobilne

Adrian Werner, 18 sierpnia 2016, 15:46

Firma Aspyr poinformowała, że zamierza przenieść na mobilny system iOS grę Jade Empire, czyli wyśmienite RPG studia BioWare, które w dniu swojej premiery w 2005 roku spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem dzięki ciekawym realiom i dopracowanemu zręcznościowemu systemowi walki.

Jade Empire: Edycja Specjalna za darmo na Originie

Góral, 2 grudnia 2015, 10:22

Na platformie cyfrowej dystrybucji Origin można za darmo pobrać słynną grę RPG akcji Jade Empire: Edycja Specjalna od studia BioWare.

Wieści ze świata (Wiedźmin 3: Dziki Gon, Star Citizen, Resident Evil 5) 31/3/15

luckie, 31 marca 2015, 13:04

Dziś piszemy m.in. o rozdzielczości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xboksie One, postępach zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen oraz niedziałającym lokalnym trybie współpracy w Resident Evil 5. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Firma BioWare czeka na odpowiedni moment do stworzenia Jade Empire 2

Sarge, 25 września 2011, 10:20

Ray Muzyka ze studia BioWare wypowiedział się na imprezie Eurogamer Expo 2011 na temat możliwości wydania kontynuacji. Okazuje się, że jest na to spora szansa.

BioWare pracuje nad Jade Empire 2?

Kono, 14 kwietnia 2011, 10:45

Rafael Brown, pracujący obecnie jako główny designer w firmie id Software, poinformował na swoim profilu LinkedIn, że wśród niewydanych tytułów, nad którymi miał okazje pracować, było Jade Empire 2.

Kolejna porcja promocji na Steamie

Cairine, 30 grudnia 2009, 09:49

Nadszedł czas na kolejną odsłonę świątecznych promocji na platformie Steam. Jednocześnie do 3 stycznia można skorzystać jeszcze z obniżek, które trwają przez cały okres świątecznych wyprzedaży. Warto przyjrzeć się dokładniej co ciekawszym ofertom, ponieważ niektóre z tytułów to nowe, tegoroczne hity.

Kolejna wzmianka o nieujawnionym projekcie BioWare

Hed, 23 listopada 2009, 09:25

Na łamach serwisu LinkedIn pojawiła się kolejna wzmianka o nieujawnionej jeszcze grze BioWare. Tym razem tajny projekt wypatrzono w CV jednego z byłych pracowników studia. Daniel Roy ujawnił, że zajmował się nieznaną nam wciąż produkcją przez mniej więcej półtora roku. Niestety wciąż nie wiemy co może szykować firma odpowiedzialna za niedawnego Dragon Age: Początek.

Jade Empire 2 w produkcji?

Przemysław Zamęcki, 2 stycznia 2008, 08:14

Fani komputerowego RPG zapewne doskonale znają Jade Empire, grę powstałą w studiu Bioware, znanym nam doskonale dzięki takim tytułom, jak serie Baldur’s Gate, Knights of the Old Republic czy ostatnio, Mass Effect.

Konkurs Battlestations: Midway & Jade Empire - gra za friko! zakończony

Solnica, 10 kwietnia 2007, 10:54

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodami dla zwycięzców były egzemplarze gier Battlestations: Midway oraz Jade Empire: Edycja Specjalna. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do następujących osób ...

Konkurs Battlestations: Midway & Jade Empire - gra za friko!

Solnica, 5 kwietnia 2007, 17:01

Battlestations: Midway oraz Jade Empire: Edycja Specjalna – te oto gry mogą już wkrótce stać się waszą własnością! Warunkiem koniecznym, do tego, aby przesyłka z nagrodą wylądowała tuż po świętach właśnie w waszej skrzynce pocztowej, jest wzięcie udziału w naszym tegotygodniowym konkursie z serii „gra za friko”.

Poradnik: Jade Empire: Edycja Specjalna

Redakcja GRYOnline.pl, 2 kwietnia 2007, 20:08

Witajcie w świecie Jade Empire, gdzie panuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn, a srebro sypie się z każdego rozbitego garnka. Mam przyjemność zaprezentować Wam nową wersję poradnika, w całości dostosowaną do polskiej wersji językowej. W jego części pierwszej znajdziecie opis bohaterów oraz rozmaite rodzaje technik. Druga część to chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie.

Polska premiera gry Jade Empire: Edycja Specjalna

Basza, 8 marca 2007, 17:30

Od dziś na terenie naszego kraju można już kupić najnowszą produkcję firmy BioWare Corporation o nazwie Jade Empire: Edycja Specjalna.

Premiera Jade Empire na PC

Sargeras, 27 lutego 2007, 10:27

Dzisiaj ma miejsce w USA premiera tej uznanej już na świecie gry na platformie PC (wcześniej była dostępna wyłącznie na konsolę Xbox). Premiera Jade Empire w Polsce będzie miała miejsce 8 marca, a jej wydawcą jest CD Projekt. Co najważniejsze udało się obniżyć cenę tego tytułu ze 129,90 do 99,90 PLN.

Pecetowa wersja Jade Empire także w systemie dystrybucji elektronicznej

eLKaeR, 16 lutego 2007, 10:44

Zwolennicy dystrybucji elektronicznej ucieszą się zapewne na wieść, że nadchodzącą pecetową grę pt. Jade Empire: Special Edition (nowa wersja xboxowego hitu z gatunku cRPG sprzed dwóch lat) będzie można pobrać z Internetu po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Dzieło korporacji BioWare rozprowadzane ma być poprzez Sieć za pośrednictwem popularnego systemu Steam.

Prace nad edycją specjalną gry Jade Empire zostały zakończone

Krystian Smoszna, 8 lutego 2007, 08:26

Tylko nieprzewidziane wydarzenie losowe może doprowadzić do kolejnego opóźnienia PeCetowej edycji gry Jade Empire: Special Edition. Twórcy konwersji z firmy BioWare wreszcie uporali się z produkcją programu i ogłosili, że uzyskał on „złoty” status.

Pecetowa wersja Jade Empire później

eLKaeR, 14 grudnia 2006, 10:10

Jeśli wierzyć jednej z bajek malarskich autorstwa Mirosława Stecewicza, to cierpliwość najlepiej ostrzą naleśniki. Przydać się więc one mogą graczom, z utęsknieniem czekającym na pecetową wersję Jade Empire, ponieważ firma 2K Games poinformowała właśnie o odsunięciu terminu premiery tej pozycji w przyszłość.

Jade Empire: Special Edition pod skrzydłami 2K Games

eLKaeR, 8 września 2006, 08:23

Nareszcie dowiedzieliśmy się, w jakiej dokładnie formie zostanie wypuszczona na rynek pecetowa wersja xboxowej gry z gatunku cRPG o nazwie Jade Empire. Dzieło korporacji BioWare będzie dostarczone komputerowcom w styczniu 2007 roku za sprawą firmy 2K Games, a całość ma być swoistą edycją specjalną.

Jade Empire na PC pod koniec roku

Vercetti, 11 maja 2006, 15:30

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że ekipa BioWare pracuje nad PeCetową wersją gry Jade Empire. Aż do dzisiaj nie było jednak wiadomo, kiedy produkt zadebiutuje na rynku. Na szczęście z pomocą przyszedł jeden z pracowników producenta, który ujawnił planowany termin premiery.

Jade Empire na PC!

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 05:59

Jade Empire – wielki hit firmy BioWare, który na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutował niewiele ponad rok temu – doczeka się edycji na PC! Posiadacze „blaszaków” mogą już teraz zacierać ręce, gdyż nie będzie to prosta konwersja z konsoli Xbox. Autorzy zamierzają bowiem znacznie usprawnić pierwowzór.

Grupa Pandemic&BioWare radzi sobie doskonale

Elrond, 8 marca 2006, 14:01

W listopadzie zeszłego roku, świat branżowy obiegła wiadomość o połączeniu sił studiów developerskich Pandemic oraz BioWare (informowaliśmy o tym fakcie również na łamach naszego serwisu), które skupione pod skrzydłami Elevation Partners postanowiły "wydać wojnę" dużym korporacjom wydawniczym. I wygląda na to, iż ich plan całkiem nieźle wciela się w życie.

Jeszcze więcej Jade Empire

Elrond, 12 listopada 2005, 14:40

W wywiadzie udzielonym redaktorom Xbox Evolved, pan Ray Muzyka z Bioware potwierdził, iż firma "stanowczo zamierza kontynuować rozwój licencji Jade Empire." Dodał również, iż w chwili obecnej projektanci i programiści Bioware pracują w pocie czoła na dwoma tytułami przeznaczonymi dla Xboxa 360.