Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Project Zomboid

5 gier survival za mniej niż 50 zł wartych zakupu na Steam Summer Sale 2022

Agnieszka Adamus, 4 lipca 2022, 21:16

Steam Summer Sale 2022 trwa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was przegląd ofert na survivale, za które zapłacicie mniej niż 50 zł.

Project Zomboid otrzyma ambitny system narracyjny dla NPC-ów

Adrian Werner, 16 kwietnia 2022, 08:48

Autorzy gry Project Zomboid podzielili się ambitnymi planami dotyczącymi systemu narracyjnego dla NPC-ów, dzięki któremu postacie niezależne będą miały własne cele i próbowały je osiągnąć nawet bez wchodzenia w interakcje z graczem.

Nawet do 100 osób na serwerach Project Zomboid dzięki nowej aktualizacji

Maycuzai, 26 lutego 2022, 16:54

Twórcy gry Project Zomboid ogłosili, że patch 41.66 jest już stabilny. Powiększa on limit graczy na serwerach do 100 osób. Deweloperzy zalecają jednak ostrożne obchodzenie się z tą opcją.

Ready or Not nadal niepokonane w top 10 bestsellerów Steam

Adrian Werner, 10 stycznia 2022, 10:18

Taktyczna strzelanka Ready or Not obroniła pozycję lidera sprzedaży na Steamie. Coraz mocniej rozkręca się również renesans gry Project Zomboid.

Project Zomboid doczeka się NPC-ów; twórcy zdradzają plany rozwoju gry

Przemysław Dygas, 5 stycznia 2022, 09:16

Jeden z deweloperów Project Zomboid podzielił się planami rozwoju gry. W pierwszej kolejności trafią do niej bohaterowie niezależni.

Ready or Not i Project Zomboid nie przestają zadziwiać na Steamie

Adrian Werner, 3 stycznia 2022, 08:45

Nawet liczne promocje podczas Steam Winter Sale nie zrzuciły Ready or Not z pozycji lidera bestsellerów serwisu studia Valve. Ponadto coraz większy renesans przechodzi gra Project Zomboid.

Project Zomboid podbija Steam; nowe życie gry 8 lat po starcie Early Accessu

hexx0, 23 grudnia 2021, 20:36

Project Zomboid dostał na Steamie nowe, lepsze życie. Tytuł, w który grywało średnio po 3 tys. osób jednocześnie, przyciągnął ich ponad dziesięć razy tyle. Wszystko za sprawą ogromnej aktualizacji Build 41.

Wieści ze świata (park rozrywki Ubisoftu, Pikmin 4, Tribes: Ascend) 8/9/2015

Bard, 8 września 2015, 15:23

Dziś piszemy między innymi o planach Ubisoftu związanych z budową parku rozrywki, pierwszej od lat aktualizacji do gry Tribes: Ascend oraz o niemal ukończonej czwartej części Pikmina. Nie zabrakło również informacji o przecenach na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Project Zomboid otrzyma wkrótce tryb wieloosobowy

qjin, 20 stycznia 2014, 17:45

Project Zomboid, czyli gra niezależnego studia deweloperskiego The Indie Stone, jest aktualnie dostępna w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam (w ramach tzw. wczesnego dostępu). Jednakże na tę chwilę oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, co niebawem się zmieni, ponieważ trwają wzmożone prace nad trybem wieloosobowym. Zostanie on dodany tak szybko, jak to możliwe.

Project Zomboid powraca z nową energią – duża aktualizacja w przygotowaniu

Hed, 9 stycznia 2012, 11:34

Gra Project Zomboid wkrótce otrzyma potężną aktualizację, która przyniesie sporo nowości. Twórcy produkcji tworzonej od wielu miesięcy borykali się z wieloma problemami w przeszłości, ale najwyraźniej wszystko jest na dobrej drodze. Project Zomboid to jeden z najciekawszych symulatorów przetrwania w obliczu inwazji zombie.

Wieści ze świata (Star Trek Online, Choplifter HD, 3DS) 5/1/12

Jiker, 5 stycznia 2012, 14:40

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym modelu 3DS-a, zmianach w serwisie Xbox Live Indie Games, wcześniejszym modelu free to play dla subskrybentów Star Trek Online, a także powrocie do prac nad Project Zomboid.

Okradziono twórców niezależnej gry Project Zomboid

Sarge, 17 października 2011, 09:35

Niezależne studio The Indie Stone pracujące nad grą Project Zomboid zostało okradzione. Zniknęły m.in. dwa laptopy z najnowszymi danymi, wobec czego premiera omawianego tytułu nieco się opóźni.