Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fable: The Journey

Wieści ze świata (NHL 13, Assassin's Creed III: Liberation) 30/8/12

Marcin Skierski, 30 sierpnia 2012, 15:00

Dziś piszemy m.in. o dwóch zawodniczkach w NHL 13, aktorce podkładającej głos pod główną bohaterkę Assassin's Creed III: Liberation, a także wejściu gry Fable: The Journey w fazę gold. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Fable: The Journey, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a) 22/8/12

Marcin Skierski, 22 sierpnia 2012, 13:55

Dziś piszemy m.in. o grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a w wersji Game of the Year Edition, demie Fable: The Journey, a także zestawie The Basement Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fable: The Journey – ponad 30 godzin rozgrywki?

Michał Kułakowski, 17 lipca 2012, 20:55

Twórcy Fable: The Journey, kolejnej odsłony znanej serii RPG tworzonej z myślą o kontrolerze ruchu Kinect, podzielili się dość zaskakującą wieścią dotyczącą gry. Według ich zapewnień, ma ona być największym do tej pory przedstawicielem cyklu Fable i zapewnić nam około 30 godzin rozgrywki.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Splinter Cell: Blacklist, Gears of War: Judgement, Forza Horizon, Call of Duty: Black Ops II

Marcin Skierski, 4 czerwca 2012, 23:40

Targi E3 w Los Angeles możemy uznać za otwarte. Firma Microsoft jako pierwsza zakończyła konferencję prasową, na której mogliśmy poznać trochę szczegółów na temat nadchodzących gier na Xboksa 360. W naszej relacji znajdziecie streszczenie tego wydarzenia.

Peter Molyneux rozstaje się z Lionhead Studios i Microsoftem

Aleksander Kaczmarek, 7 marca 2012, 16:00

Serwis Kotaku podał zaskakującą informację. Peter Molyneux, jeden z najbardziej znanych projektantów gier, pożegna się z ekipą studia Lionhead i firmą Microsoft wraz zakończeniem prac nad Fable: The Journey. 52-letni Brytyjczyk ma już jednak w planach zupełnie nowe, niezależne przedsięwzięcie.

Microsoft pokazał nowy film z Halo 4 i potwierdził istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes

Szymon Liebert, 5 marca 2012, 16:44

Na imprezie Xbox Spring Showcase potwierdzono istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes, a także pokazano w akcji Halo 4. Microsoft wypuścił też sporo materiałów z paru innych tytułów.

Data premiery Fable: The Journey ujawniona. Zapowiedziano nową grę z serii Fable

Mateusz Kądziołka, 5 marca 2012, 10:29

Fani serii Fable mają się z czego cieszyć - wiemy już, że gra Fable: The Journey zadebiutuje na początku września 2012 roku. Dowiedzieliśmy się również, że firma Lionhead Studios pracuje nad nowym projektem osadzonym w świecie Albionu.

Twórcy Fable pracują nad grą MMO?

Mateusz Kądziołka, 15 grudnia 2011, 10:10

Na stronie Microsoftu pojawiło się ogłoszenie, w którym zespół deweloperski Lionhead poszukuje osoby z doświadczeniem w tworzeniu gier MMO. Nie ujawniono jednak, do jakiego projektu poszukiwany pracownik miałby zostać zatrudniony.

Fable IV w 2013 roku?

Daniel Kłosiński, 22 sierpnia 2011, 13:25

Według najnowszego numeru Official Xbox Magazine, czwartej części Fable należy spodziewać się dopiero w 2013 roku.

Wieści ze świata (Borderlands 2, NBA 2K12, MotorStorm Apocalypse) 12/08/11

Piotr Doroń, 12 sierpnia 2011, 14:07

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Zumba Fitness, ścieżce dźwiękowej do NBA 2K12, ciekawej aktualizacji MotorStorm Apocalypse, a także internetowej transmisji pokazu Borderlands 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty, Minecraft, Google) 1/07/11

Piotr Doroń, 1 lipca 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej imprezie dla fanów Call of Duty, growych planach Google, nowej aktualizacji Minecrafta, a także tajemniczej grze Lionhead Studios. Zapraszamy do lektury.

Peter Molyneux zapowiada Fable: The Journey na Kinecta

Marcin Skierski, 7 czerwca 2011, 09:10

Peter Molyneux z LionHead Studios na konferencji prasowej Microsoftu w Los Angeles zapowiedział Fable: The Journey. Jest to nowa odsłona znanej serii gier cRPG, która tym razem zmieni nieco swoje oblicze i zostanie przygotowana z myślą o kontrolerze Kinect.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Gears of War 3, Mass Effect 3, remake Halo: CE, Forza 4

Marcin Skierski, 7 czerwca 2011, 00:15

Pierwsza konferencja tegorocznych targów E3 już za nami. Swoje propozycje ujawniła firma Microsoft, która skupiła się na wsparciu Kinecta w poszczególnych grach. Wiele z omówionych pozycji właśnie pod tym względem ma się różnić od wersji na pozostałe platformy. W sumie pokazano kilkanaście tytułów, a większość z nich zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Gry na Kinecta, nowe Gears of War i remake Halo na konferencji Microsoftu?

Marcin Skierski, 6 czerwca 2011, 12:25

Dziś, późnym popołudniem odbędzie się konferencja prasowa Microsoftu na targach E3 w Los Angeles. Spodziewamy się na niej szeregu ciekawych zapowiedzi. Różne źródła mówią m.in. o odświeżonej pierwszej części Halo, nowym wydaniu Gears of War oraz grach przygotowywanych z myślą o kontrolerze Kinect.