Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kinect Star Wars

Czym nowa gra w uniwersum Star Wars zaskoczy fanów?

Olek, 26 maja 2012, 11:37

Zapomnijcie o Kinect Star Wars czy Star Wars: The Force Unleashed. Firma LucasArts szykuje nową markę związaną z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pierwsze szczegóły na temat powstającej gry poznamy w przyszłym tygodniu, jednak na pokaz fragmentów gameplay'a przyjdzie nam poczekać do targów E3 w Los Angeles.

Dzisiaj amerykańska premiera gry Kinect Star Wars. Zobacz, co sądzą o niej recenzenci z Zachodu

Muninn, 3 kwietnia 2012, 13:05

Dzisiaj amerykańska premiera gry Kinect Star Wars, stworzonej przez studio LucasArts. Oceny, jakie wystawili jej recenzenci z wielu branżowych serwisów informacyjnych, nie wywołują entuzjazmu, ale też nie odstraszają. W Polsce gra ukaże się 6 kwietnia.

Wieści ze świata (Super Meat Boy: The Game, Kinect Star Wars) 2/4/12

Sarge, 2 kwietnia 2012, 12:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o platformówce Super Meat Boy w wersji na urządzenia iOS, popularności fanowskiej produkcji Wing Commander Saga: The Darkest Dawn, a także liczbie osób pracujących nad grą Kinect Star Wars.

Microsoft pokazał nowy film z Halo 4 i potwierdził istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes

Hed, 5 marca 2012, 16:44

Na imprezie Xbox Spring Showcase potwierdzono istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes, a także pokazano w akcji Halo 4. Microsoft wypuścił też sporo materiałów z paru innych tytułów.

Star Wars Kinect zadebiutuje na początku kwietnia

Kono, 8 lutego 2012, 10:24

Firma Microsoft podała, że gra Star Wars Kinect zadebiutuje 3 kwietnia. Wraz z produkcją zespołu Terminal Reality na półkach sklepowych pojawi się limitowana edycja konsoli Xbox 360 inspirowana sagą Gwiezdnych Wojen.

Kinect Star Wars z minigrą taneczną

Ender, 18 grudnia 2011, 13:45

W recenzji przygotowanej przez amerykańską organizacje rankingową ESBR pojawia się wzmianka o tym, że w Kinect Star Wars gracze będą mieli okazje wziąć udział w konkursie tanecznym.

LucasArts rekrutuje ludzi do pracy nad trzema grami: powietrzną grą akcji, action-adventure i FPS

Sarge, 15 września 2011, 12:40

Na łamach strony internetowej Lucasfilm Recruiting pojawiły się trzy ogłoszenia o pracę nad grami wideo. Nowi pracownicy zespołu mają pomóc stworzyć pierwszoosobową strzelaninę, przedstawiciela gatunku action-adventure oraz powietrzną grę akcji.

Mocy nie będzie z nami podczas tegorocznych świąt - Star Wars Kinect dopiero w 2012 roku

Kono, 25 sierpnia 2011, 09:30

Firma Microsoft ogłosiła, że premiera gry Star Wars Kinect nie odbędzie się w czasie tegorocznego okresu świątecznego. Decyzję umotywowano chęcią wykorzystania pełnego potencjału drzemiącego w tytule wykorzystującym kontroler Kinect.

Miecz świetlny dla Kinect Star Wars

Ender, 19 sierpnia 2011, 16:55

Dwa niemieckie sklepy internetowe do swojej oferty dodały możliwość przedpremierowego zamówienia świetlnego miecza dla gry Kinect Star Wars.

Zapowiedziano specjalną edycję Xboksa 360 opartą na Gwiezdnych Wojnach

Adrian Werner, 22 lipca 2011, 13:25

Specjalne wydania konsol nie są niczym nowym. Jednak rzadko kiedy robią one tak pozytywne wrażenie jak ujawniona właśnie edycja Xboksa 360 bazująca na uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Gears of War 3, Mass Effect 3, remake Halo: CE, Forza 4

Sarge, 7 czerwca 2011, 00:15

Pierwsza konferencja tegorocznych targów E3 już za nami. Swoje propozycje ujawniła firma Microsoft, która skupiła się na wsparciu Kinecta w poszczególnych grach. Wiele z omówionych pozycji właśnie pod tym względem ma się różnić od wersji na pozostałe platformy. W sumie pokazano kilkanaście tytułów, a większość z nich zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Kinect Star Wars pokazany w akcji

Hed, 6 czerwca 2011, 12:56

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Star Wars Kinect, w której wcielimy się rycerzy Jedi. Nowa produkcja firmy LucasArts i studia Terminal Reality ma szansę zainteresować wielu nowych graczy urządzeniem Microsoftu. Czy tak się stanie? Materiały pokazujące tytuł w akcji nie przynoszą odpowiedzi i chyba nie spodobają się wszystkim fanom tematu.

Star Wars i Forza Motorsport ze wsparciem Kinecta ukażą się w przyszłym roku

Sarge, 10 listopada 2010, 11:50

Dziś w europejskich (a zarazem polskich) sklepach debiutuje kontroler ruchu Kinect, przeznaczony dla posiadaczy Xboksa 360. Nic dziwnego zatem, że dyrektor kreatywny tego projektu - Kudo Tsunoda – już zapowiada gry jakie pojawią się w przyszłym roku z myślą o najnowszym sprzęcie.

Star Wars Kinect w produkcji

omadaha, 14 września 2010, 10:35

LucasArts potwierdził, że gra Star Wars Kinect, która po raz pierwszy pokazana została na konferencji Microsoftu podczas tegorocznych targów E3, nie jest wersją demonstracyjną, mającą pokazać możliwości technologii Kinect, ale pełnoprawnym tytułem.