Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sins of a Solar Empire: Rebellion

Sins of a Solar Empire Rebellion znów udostępnione za darmo

AlexB, 18 grudnia 2018, 10:00

Sins of a Solar Empire: Rebellion po raz kolejny zostało udostępnione za darmo. Tym razem kosmiczną strategię typu 4X od Ironclad Games i Stardock Entertainment można zdobyć na Steamie. Akcja potrwa do 19 grudnia.

Sins of a Solar Empire Rebellion do zdobycia za darmo

Vergil, 15 listopada 2018, 21:10

Sins of a Solar Empire: Rebellion, czyli samodzielne rozszerzenie do kosmicznej strategii typu 4X z 2008 roku, opracowane przez studio Ironclad Games, to kolejna produkcja udostępniona za darmo w Humble Store. Rozdawnictwo towarzyszy rozpoczęciu wielkiej jesiennej wyprzedaży w sklepie.

Studio Rebellion oskarża twórców gry Sins of a Solar Empire: Rebellion o naruszenie zastrzeżonych znaków towarowych

Olek, 18 sierpnia 2012, 17:33

Studio Rebellion Developments zdecydowało się wystąpić na drogę sądową przeciw firmom Stardock Entertainment i Ironclad Games. Powodem jest rzekome naruszenie zastrzeżonego znaku towarowego, jakiego dopuścili się twórcy rozszerzenia do gry strategicznej Sins of a Solar Empire.

Sins of a Solar Empire: Rebellion z rekordem sprzedaży firmy Stardock

Sarge, 26 lipca 2012, 12:55

Gra strategicna Sins of a Solar Empire: Rebellion stała się najszybciej sprzedającą się produkcją w historii firmy Stardock. Tytuł jest dostępny wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, co pokazuje rosnącą popularność wersji elektronicznych.

Zapowiedziano Sins of a Solar Empire: Rebellion

Adrian Werner, 2 marca 2011, 08:30

Mamy dobre wieści dla miłośników Sins of a Solar Empire. Na trwającej obecnie w San Francisco imprezie Game Developer Conference ujawniono Rebellion, czyli nowy samodzielny dodatek do tej gry.