Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 grudnia 2018, 10:20

autor: AlexB

Sins of a Solar Empire Rebellion znów udostępnione za darmo

Sins of a Solar Empire: Rebellion po raz kolejny zostało udostępnione za darmo. Tym razem kosmiczną strategię typu 4X od Ironclad Games i Stardock Entertainment można zdobyć na Steamie. Akcja potrwa do 19 grudnia.

Minął nieco ponad miesiąc, odkąd Sins of a Solar Empire: Rebellion było rozdawane za darmo w sklepie Humble Store. Jeśli ktoś zainteresowany nie zdążył się wówczas zaopatrzyć w ten samodzielny dodatek do popularnej kosmicznej strategii 4X od Ironclad Games i Stardock Entertainment, teraz ma do tego kolejną okazję. Tytuł został bowiem ponownie udostępniony bez żadnych dodatkowych opłat, tym razem bezpośrednio na platformie Steam. Można go przypisać do swojej biblioteki, wchodząc na kartę produktu w sklepie firmy Valve i klikając przycisk Zainstaluj. Uwaga! Promocja potrwa do 19 grudnia, czyli do jutra.

Sins of a Solar Empire: Rebellion po raz kolejny można upolować za darmo. - Sins of a Solar Empire Rebellion znów udostępnione za darmo - wiadomość - 2018-12-18
Sins of a Solar Empire: Rebellion po raz kolejny można upolować za darmo.

Twórcy Sins of a Solar Empire: Rebellion zdecydowali się na ponowne udostępnienie swojej gry za darmo z okazji premiery kolejnego DLC do niej, The Minor Fractions. Jak sam tytuł wskazuje, rozszerzenie wprowadza do zabawy 15 nowych mniejszych frakcji. Wśród nich znajdziemy fanatyczny kult, ludzkie przedsiębiorstwo handlujące złomem, ksenofobów, pacyfistów, ekspertów od demolki, górników, członków ruchu oporu i wielu innych. Wszystkie te gromadki wyróżniają się ciekawymi indywidualnymi bonusami oraz umiejętnościami i powinny wprowadzić sporo dodatkowego kolorytu do rozgrywki.

DLC The Minor Fractions można zakupić do 19 grudnia na Steamie z dziesięcioprocentową zniżką, czyli za 19,79 złotych. Z kolei do 20 grudnia o połowę przeceniono pozostałe dodatki (każdy z nich można dostać za 8,99 złotych) oraz oficjalny soundtrack z gry Sins of a Solar Empire: Rebellion (do czwartku będzie on kosztował 17,99 złotych).

Sins of a Solar Empire: Rebellion ukazało się w 2012 roku wyłącznie na PC i zostało ciepło przyjęte przez graczy i media branżowe. Tytuł wciąż jest rozwijany nie tylko przez samych deweloperów, ale również przez społeczność tworzącą różne modyfikacje. Wśród nich możemy znaleźć takie, które przenoszą akcję produkcji do uniwersów Gwiezdnych wojen, Mass Effecta lub Star Treka.