Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zombie Apocalypse

Konami wyda w tym roku cztery gry w cyfrowej dystrybucji

Sarge, 8 czerwca 2011, 12:05

Firma Konami ujawniła swoje plany wydawnicze na najbliższe miesiące, jeśli chodzi o produkcje rozprowadzane metodą cyfrowej dystrybucji. Dzięki temu poznaliśmy cztery tytuły, jakie zostaną udostępnione tą drogą jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Yakuza 3, Bayonetta, Dead Space Extraction) 21/09/09

Jiker, 21 września 2009, 12:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Yakuza 3 jednak w Stanach Zjednoczonych i w Europie, o jakości Bayonetta w wersji na PlayStation 3, Dead Space Extraction na Wii znacznie bardziej przegadaną grą od oryginału i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Brutal Legend, Batman: Arkham Asylum, Modern Warfare 2) 18/09/09

Jiker, 18 września 2009, 13:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: europejska premiera Order of War, zapowiedź odnowionej wersji The Warlock of Firetop Mountain, debiut pierwszego DLC do nowego Batmana, pierwsze rozszerzenie do Pirates of the Burning Sea, Namco Bandai na targach Tokyo Game Show i inne. Zapraszamy do lektury.

Konami przedstawia alternatywną wizję apokalipsy

Jiker, 15 kwietnia 2009, 09:55

Co byście powiedzieli na miks legendarnego Smash TV oraz cieszącego się nieustającą popularnością Left 4 Dead? Pracownicy japońskiej firmy Konami doszli swego czasu do wniosku, że pomysł ten może się sprzedać. W efekcie przedstawiamy Wam pierwsze oficjalne informacje na temat Zombie Apocalypse.