Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 19 listopada 2020, 14:10

autor: Sodar

Zjedz PS5 na osłodę - sernik w kształcie konsoli

PlayStation 5 za 5 dolarów? Spokojnie, to tylko ciasto, a dokładniej sernik Philly Series 5. Zestaw do stworzenia takiej słodkości w kształcie nowej konsoli Sony proponuje firma Philadelphia.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży nowej generacji konsol rusza cała machina produkująca akcesoria i produkty inspirowane sprzętem. Do tej drugiej kategorii można zaliczyć zestaw oferowany przez australijską firmę Philadelphia, producenta wyrobów mlecznych. Philly Series 5 zawiera podstawowe składniki potrzebne do stworzenia sernika w kształcie mocno przypominającym PlayStation 5.

Produkt wydaje się być skierowany do graczy konsolowych będących zarazem miłośnikami słodyczy (a któż nie jest?). W pudełku, które pod względem wizualnym pasuje raczej na półkę z elektroniką niż żywnością, znajdziemy tortownicę „UHD” w kształcie prostokąta, formę i białą czekoladę „4K” stanowiącą pokrywę „konsoli”, posypkę „3D”, pięć kostek sera (czyli to nawet nie 4K, a praktycznie 5K :D), cukier oraz aromat waniliowy. Wymagania minimalne „sprzętu” to zaś: dwa jajka, masło i dostęp do kuchni.

Aby zakupić ten smakowity gadżet, należy przygotować 4,99 dolara (czyli ok. 22,80 zł z VAT). Jego dostępność jest jednak limitowana, można go zamówić pod linkiem podanym poniżej tylko w wybranym czasie. Po złożeniu preordera na realizację trzeba poczekać od dwóch do czterech tygodni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach