Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 września 2020, 10:53

Xbox Series S podbił internet, powstają memy

Wczorajsze informacje na temat Xboksa Series S wywołały prawdziwą burzę w sieci, a najwięcej emocji wzbudza wygląd konsoli. Internauci porównują urządzenie do przeróżnych postaci i sprzętów – m.in. pralki, kuchenki oraz magnetofonu.

Xbox Series S podbił internet, powstają memy - ilustracja #1
Xbox Series S w roli magnetofonu.

W SKRÓCIE:

  1. w sieci pojawiło się zatrzęsienie memów powiązanych z Xboksem Series S;
  2. konsola jest porównywana m.in. do postaci z gier i filmów, magnetofonów, głośników oraz sprzętów domowego użytku.

Wczoraj pojawiły się doniesienia na temat Xboksa Series S, dzięki którym poznaliśmy zarówno możliwości, cenę, jak i wygląd słabszego next-gena od Microsoftu. Ta ostatnia kwestia wzbudziła szczególnie dużo emocji, z związku z czym w sieci zaroiło się od memów porównujących platformę do przeróżnych przedmiotów, m.in. grilla czy głośnika z mikrofonem w restauracji Drive Through.

Xbox Series S jest porównywany także do staromodnego magnetofonu oraz różnorakich sprzętów AGD – przenośnej kuchenki, pralki czy klimatyzatora.

To jednak nie wszystko – nie brakuje też memów przedstawiających konsolę w roli bohaterów znanych z filmów lub gier. Mowa m.in. o żelku z Fall Guys czy sztucznej inteligencji HAL 9000 z książki Arthura C. Clarke’a 2001: Odyseja kosmiczna oraz filmu pod tym samym tytułem w reżyserii Stanleya Kubricka.

Przypominamy, że Xbox Series S trafi na rynek w listopadzie tego roku, w cenie 1349 złotych. W tym samym okresie swoją premierę będzie miał również mocniejszy wariant konsoli dziewiątej generacji od Microsoftu – Xbox Series X.

  1. Xbox Series X – strona oficjalna