Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2020, 09:35

autor: Adrian Werner

Demo Crash Bandicoot 4 z datą premiery, nowa bohaterka na gameplayu

Do sieci trafił gameplay z Crash Bandicoot 4: It's About Time pokazujący w akcji jedną z grywalnych bohaterek. Twórcy ujawnili również datę premiery wersji demonstracyjnej.

Do premiery Crash Bandicoot 4: It's About Time pozostało jeszcze kilka tygodni. Oczekiwanie na debiut kolejnej odsłony popularnego cyklu platformówek umilić powinien udostępniony właśnie nowy gameplay.

Materiał jest godny uwagi, gdyż jego bohaterką jest Tawna Bandicoot, czyli jedna z grywalnych postaci, jakie znajdziemy w grze. To pierwsza okazja, aby zobaczyć ją w akcji. Dysponować ona będzie urządzeniem wystrzeliwującym linkę z metalowymi chwytakiem, co pozwoli jej szybko przemieszczać się po mapach.

Twórcy poinformowali również, że 16 września udostępniona zostanie wersja demonstracyjna Crash Bandicoot 4: It's About Time. Niestety, zagrają w nią tylko osoby, które złożą cyfrowy pre-order.

Przypomnijmy, że gra zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4. Jej premiera zaplanowana została na 2 października tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry
Demo Crash Bandicoot 4 z datą premiery, nowa bohaterka na gameplayu - ilustracja #1