Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 października 2021, 13:21

autor: mokosh

Lodówka Xbox stworzona na podstawie mema od jutra w sprzedaży

Już jutro rozpocznie się przedsprzedaż Xbox Mini Fridge. Produkt będzie dostępny także w Polsce. Microsoft ujawnił ceny i listę sklepów, w których zakupimy lodówkę.

W kwietniu tego roku pisaliśmy o tym, jak Microsoft wyszedł naprzeciw memom o wyglądzie konsoli Xbox Series X i stworzył prawdziwą lodówkę, która następnie wygrała plebiscyt na Twitterze. Jak wiemy, wiązało się to z wprowadzeniem miniaturowych lodówek do sprzedaży, co oficjalnie nastąpi na całym świecie w grudniu tego roku. Jeśli chodzi o ceny, to w USA Xbox Mini Fridge będzie kosztować 99 dolarów, a w Europie 99 euro (ok. 450 zł). Z kolei od jutra będzie możliwe złożenie zamówienia przedpremierowego.

Coś, co na początku było jedynie memem wśród konsolowych graczy, teraz stało się rzeczywistością. Jak można się domyśleć, minilodówka wygląda zupełnie jak najnowsza konsola od Microsoftu (w końcu tak narodził się mem), jednak zasadniczą różnicą jest tutaj wnętrze. Mini Fridge pomieści dwanaście puszek napoju, do tego na wewnętrznej stronie drzwiczek znajdują się dwie półki na przekąski. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun gadżetu.

To, co również zaskakuje, to obecność portu USB na drzwiach Mini Fridge, dzięki któremu możliwe będzie ładownie telefonu za pomocą lodówki (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało). Dodatkowo w zestawie z miniaturową lodówką znajduje się zasilacz DC.

Lodówka Xbox stworzona na podstawie mema od jutra w sprzedaży - ilustracja #1
Wnętrze Xbox Mini Fridge, źródło: https://www.theverge.com

Minilodówkę będzie można kupić w kilku sklepach: GameStop EU, Micromanii i Toynk, który znajdziecie na Amazonie. Cena to wspomniane 99 euro. Czy jest to drogo, nie nam decydować, jednak patrząc przez pryzmat faktycznie użytecznego gadżetu, wydaję się to być słuszna kwota.

Lodówka Xbox stworzona na podstawie mema od jutra w sprzedaży - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.