Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 sierpnia 2021, 20:40

autor: Eklerek

Gracz PC wynosi jazdę konną w Red Dead Redemption 2 na nowy poziom

Jazda konna w RDR2 może być nużąca na dłuższych dystansach. Teenenggr ma jednak prosty sposób na otrząśnięcie się z rutyny.

Na Dzikim Zachodzie koń był głównym środkiem transportu, nic więc dziwnego że w Red Dead Redemption 2 gracz sporo czasu spędza w siodle. Spokojna podróż wśród radośnie biegających wiewiórek i rzezimieszków może jednak po czasie stać się nudna. Na kanale Teenenggr w serwisie YouTube znajdziemy na to prosty sposób. Wystarczy taśma klejąca, kilka gadżetów, odrobina zdolności programistycznych i gotowość zaryzykowania uszczerbku na zdrowiu.

Po wnikliwej analizie anatomicznych niuansów i techniki chodu koni, pomysłowy konstruktor przystąpił do działania. Stare biurko szybko przekształciło się w immersyjny symulator jazdy konnej, pogromcę monotonii i monitorów.

W najnowszej konstrukcji sporym wyzwaniem okazało się utrzymanie monitora na biurku. Warto zwrócić uwagę na duże siły działające na nóżkę jednego z modeli Samsunga, która dzielnie znosi cwał i utrzymuje monitor w jednym kawałku.

Teenenggr prezentuje niecodzienne rozwiązania, które urozmaicają życie graczom i miłośnikom nowych technologii. Wspominaliśmy już o silniku, który zawstydził PlayStation 5 z haptycznymi wibracjami, a także sposobie na celebrowanie każdego strzału z karabinu snajperskiego. Z reguły konstrukcje opierają się na Arduino Uno (płytkach z 8-bitowym mikrokontrolerem), różnego rodzaju silnikach czy siłownikach oraz sporej ilości taśmy klejącej.

Co psuje się w laptopach najczęściej? Serwisant dzieli się doświadczeniem

Na stronie internetowej Teenenggr znajdziemy nie tylko projekty z filmami, ale także kod niezbędny do działania wynalazków, dzięki czemu będziemy mogli je odtworzyć w domu. Pamiętajcie jednak, że bez odpowiedniego przygotowania może to być groźne dla otoczenia i robicie to na własne ryzyko. Dość już jednak tego gadania. Na koń!

  1. Oficjalna strona teenenggr
  2. Nawet Microsoft śmieje się z nazwy Xbox Series X
  3. GTA: Wisła Płock podbija Internet
Gracz PC wynosi jazdę konną w Red Dead Redemption 2 na nowy poziom - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.