Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 7 stycznia 2021, 11:57

autor: Aquma

PS5 może być wkrótce znowu dostępne w Europie

Według informacji zamieszczonych na Twitterze, do Europy zmierza kolejna dostawa konsol PlayStation 5. O nowej, styczniowej partii konsol informował też niedawno jeden ze sklepów działających w Polsce.

Według informacji zamieszczonych na Twitterze przez kilku różnych użytkowników, europejscy sprzedawcy sprzętu mogą wkrótce otrzymać kolejną dostawę konsol PlayStation 5. Źródła wspominają o Irlandii i Wielkiej Brytanii oraz sklepach Game, Smyths Toys, EE oraz BT, ale niewykluczone, że konsole trafią także do innych krajów – w tym do Polski.

Urządzenia mogą pojawić się jeszcze dziś (co nie oznacza, że od razu będą dostępne w sprzedaży), choć w niektórych przypadkach mówi się także o innych datach, np. 12-14 stycznia. W komunikacie zamieszczonym na swojej stronie, działająca w naszym kraju sieć sklepów RTV EURO AGD informuje, że „kolejna dostawa PS5 jest potwierdzona do końca stycznia”, co z grubsza pokrywa się z doniesieniami z Twittera.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem platformy dziewiątej generacji Sony, w najbliższych dniach bądźcie czujni i zwracajcie uwagę na oferty oraz komunikaty sklepów.

  1. Recenzja PS5 - obietnica lepszego jutra
  2. Dlaczego lepiej będzie kupić PS5 Digital Edition
  3. PlayStation 5 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach