Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 23 listopada 2021, 15:10

Połknęła słuchawkę AirPods i wysłała znajomemu nagranie z brzucha

Słuchawka Apple AirPods odbyła niezwykłą podróż przez układ trawienny swojej właścicielki. Wydarzenie to opisuje użytkowniczka TikToka, przestrzegając innych przed takimi pomyłkami, które mogą mieć poważne skutki.

W SKRÓCIE:
  • Neo wybrał dobrą pigułkę, użytkowniczka TikToka niestety złą – połknęła słuchawkę AirPods zamiast tabletki.

Czy można pomylić branżę elektroniki użytkowej z farmaceutyczną? Okazuje się, że jak najbardziej. Takiego rodzaju historię opisuje użytkowniczka serwisu TikTok z Bostonu. Połknęła bezprzewodową słuchawkę Apple AirPods w wyniku pomyłki – zażyła ją zamiast tabletki przeciwbólowej. Obie te rzeczy miała w rękach chwilę przed pójściem spać i niestety wybrała tę złą. Może było zbyt ciemno?

Wczołgałam się do łóżka. (...) Chwyciłam butelkę z wodą i wzięłam łyk, po czym zdałam sobie sprawę, że to nie Ibuprofen – napisała użytkowniczka TikToka @iamcarliiib.

Połknęła słuchawkę AirPods i wysłała znajomemu nagranie z brzucha - ilustracja #1
Słuchawki Apple AirPods są naprawdę niewielkie.

Sytuacja mogła się skończyć niezbyt przyjemnie, urządzenie to zawiera przecież niewielki akumulator litowo-jonowy, a lit jest bardzo toksyczny. Zachodziła też możliwość wystąpienia spięcia elektrycznego i przepływu sporego prądu. To zaś prosta droga do poparzeń wewnętrznych. Użytkowniczka TikToka wykonała zdjęcie rentgenowskie, lecz nie zdecydowała się na dalsze medyczne kroki. Twierdzi, że słuchawka opuściła jej ciało drogą naturalną.

Co więcej, w innym poście opowiada, jak wysłała znajomemu nagranie dźwiękowe z brzucha (AirPods zawierają mikrofon). To nie jest jedyny przypadek podobnego potraktowania niewielkich słuchawek Apple – ktoś inny połknął podobne urządzenie podczas snu. W tym przypadku także nic złego się nie stało (choć medycy wykonali endoskopię), ale proszę, uważajcie na takie małe gadżety.

Połknęła słuchawkę AirPods i wysłała znajomemu nagranie z brzucha - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.