Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 11 listopada 2013, 16:55

PlayStation 4 - oficjalny filmik pokazujący zawartość pudełka z konsolą

Do premiery PlayStation 4 pozostało raptem kilka dni. Firma Sony wypuściła krótki materiał video pokazujący co znajdziemy w pudełku z konsolą.

PlayStation 4 zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już w najbliższy piątek. W ramach kampanii marketingowej firma Sony przygotowała krótki filmik pokazujący, co znajdziemy w pudełku z konsolą.

Materiał mocno odbiega stylistyką od podobnych produkcji, jakich pełno można znaleźć na serwisie Youtube, ale jego zawartość merytoryczna jest taka sama. Możemy więc zobaczyć, że poza samym PlayStation 4 dostaniemy pada DualShock4, kable HDMI, USB i zasilania, headset, poradnik użytkownika oraz kupon z darmowym okresem próbnym usługi PlayStation Network.

Amerykański debiut konsoli uświetni impreza PS4 All Access: Greatness Awaits w Nowym Jorku, która odbędzie się w piątek 15 listopada o godzinie 5:00 polskiego czasu. Relację na żywo będzie można obejrzeć w serwisie UStream oraz na Spike TV. Natomiast w Europie PlayStation 4 zadebiutuje dwa tygodnie później, czyli 29 listopada.

  1. Oficjalna strona PlayStation
  2. Wszystko, co wiemy o PlayStation 4!