Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 1 marca 2016, 18:27

NVIDIA wypuściła sterowniki pod gry Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition

Firma NVIDIA wypuściła nowe sterowniki dla kart grafiki z rodziny GeForce, opatrzone numerem 362.00. Powstały one przede wszystkim z myślą o optymalizacji działania gier Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition, które zadebiutowały dzisiaj na pecetach.

Zarówno Far Cry Primal, jak i odświeżony Gears of War to gry o wysokich wymaganiach sprzętowych, więc trudno pogardzić sterownikami, które optymalizują działanie tych tytułów. - NVIDIA wypuściła sterowniki pod gry Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition - wiadomość - 2016-03-03
Zarówno Far Cry Primal, jak i odświeżony Gears of War to gry o wysokich wymaganiach sprzętowych, więc trudno pogardzić sterownikami, które optymalizują działanie tych tytułów.
Użytkownicy jakich gier powinni zainteresować się sterownikami w wersji 362.00?
  • Far Cry Primal
  • Gears of War: Ultimate Edition
  • Dying Light

Zgodnie z tradycją, dzisiejszej premierze dwóch ważnych (i sprzętożernych) gier w wersjach na komputery osobiste towarzyszyło wypuszczenie nowych sterowników do kart grafiki – przynajmniej tych od jednego z dwóch czołowych producentów tego typu podzespołów. Mówiąc dokładniej, firma NVIDIA przygotowała zaktualizowane oprogramowanie sterujące do układów z rodziny GeForce, opatrzone numerem 362.00. Świeża wersja powstała przede wszystkim z myślą o grach Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition – zadaniem sterowników jest zoptymalizować płynność i stabilność działania owych tytułów na pecetach wyposażonych w karty od „zielonych”. Oprócz tego paczka ma poprawić działanie rodzimego Dying Light. Na razie wersja 362.00 nie jest dostępna przez oficjalną wyszukiwarkę sterowników na stronie NVIDII, ale możecie ją pobrać przez program GeForce Experience lub chociażby stąd:

Niniejsze sterowniki współpracują z kartami grafiki z serii GeForce GTX 900, 700, 600, 500 i 400 (jak również ich odpowiednikami z komputerów przenośnych) oraz systemami operacyjnymi Windows 10, 8, 7 i Vista w odmianach 32- i 64-bitowych.

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej