Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 października 2020, 14:34

autor: Aquma

Nowa reklama przyrównuje premierę PS5 do podboju kosmosu

Firma Sony opublikowała premierowy spot konsoli PlayStation 5. Reklama ma dość odważną formę – przyrównuje premierę platformy do eksploracji kosmosu.

W SKRÓCIE:

  1. nowy spot PS5 przyrównuje premierę konsoli do eksploracji kosmosu;
  2. w reklamie można usłyszeć głos Travisa Scotta.

W sieci pojawiła się nowa, dość odważna reklama konsoli PlayStation 5. Przyrównuje ona premierę urządzenia do… eksploracji kosmosu. Sony przekonuje (głosem rapera Travisa Scotta), że platforma przesunie granice tego, co jest możliwe w świecie gier wideo i zapewni swoim użytkownikom niesamowity poziom emocji.

Spot koncentruje się na motywie eksploracji. Każdy z nas pragnie odkrywać nowe możliwości, czy to w grze, czy w życiu codziennym. Wszyscy chcemy podróżować do miejsc, w których nigdy nie byliśmy, zobaczyć rzeczy, które nigdy nie były oglądane. Opowiadamy tę historię, oddając hołd odkrywcom przeszłości, którzy stanęli na progu nieznanego i pokonali swoje własne granice, by osiągnąć to, co niezwykłe – czytamy na blogu PlayStation.

Przypominamy, że PS5 zadebiutuje w Polsce 19 listopada tego roku – tydzień po premierze w kilku innych zakątkach świata (m.in. w USA i Korei Południowej).

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna
  2. PS5 w redakcji GRYOnline.pl, nowa generacja w komplecie