Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 maja 2018, 20:21

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Lepsze działanie Pillars of Eternity 2 dzięki sterownikom GeForce Game Ready 397.64

Firma Nvidia wypuściła sterowniki Game Ready 397.64 WHQL, które zostały zoptymalizowane pod gry Destiny 2: Warmind, Conan Exiles oraz Pillars of Eternity II: Deadfire.

Destiny 2 można obecnie kupić w ramach Humble Monthly za nieco ponad 40 zł, ale dodatek Warmind musicie już nabyć osobno za ponad 80 zł. - Lepsze działanie gier Destiny 2 Warmind i Pillars of Eternity 2 dzięki sterownikom Game Ready 397.64 - wiadomość - 2018-05-09
Destiny 2 można obecnie kupić w ramach Humble Monthly za nieco ponad 40 zł, ale dodatek Warmind musicie już nabyć osobno za ponad 80 zł.

Nvidia nie zwalnia tempa i wypuściła kolejną paczkę sterowników. Game Ready 397.64 WHQL, bo tak nazywa się najnowsze oprogramowanie, przypadnie do gustu przede wszystkim graczom, którzy zamierzają zaopatrzyć się w jeden z tych projektów:

  • Destiny 2: Warmind – drugi dodatek do strzelanki MMO od studia Bungie, wprowadzający nowy najazd, kolejne szturmy, bronie i inne atrakcje. Premiera projektu odbyła się wczoraj;
  • Conan Exiles – survivalowy sandbox oparty na uniwersum Conana Barbarzyńcy, który ukazał się we wczesnym dostępie w styczniu 2017 roku, ale dopiero wczoraj miał oficjalną premierę;
  • Pillars of Eternity II: Deadfireświetnie oceniane RPG od studia Obsidian Entertainment. Również ukazało się wczoraj.

Oprócz tego sterowniki nie wnoszą żadnych większych zmian, choć warto wspomnieć, że dodano lub zaktualizowano dwa profile SLI – dla Kingdom Come: Deliverance i GRIP. Szczegółową rozpiskę nowości znajdziecie w opublikowanym dokumencie.

Sterowniki Game Ready 397.64 WHQL przeznaczone są dla posiadaczy większości GPU firmy Nvidia z ostatnich lat. Cieszyć nimi mogą się zarówno użytkownicy układów z serii GeForce GTX 600, jak i osoby posiadające najnowsze karty grafiki z rodziny GeForce GTX 10.