Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 maja 2020, 14:00

iPhone 12 bez EarPods? Analityk o braku słuchawek

W sieci pojawiły się spekulacje dotyczące wyposażenia nowego iPhone’a. Możliwe, że nowy produkt Apple sprzedawany będzie bez słuchawek EarPods.

iPhone 12 bez EarPods? Analityk o braku słuchawek - ilustracja #1
Coraz mniej akcesoriów w zestawie z iPhone’em (fot. The Verge)

Analityk Apple Ming-Chi Kuo twierdzi, że w zestawie z nowym iPhone’em 12 może zabraknąć słuchawek EarPods. Taki ruch ze strony giganta z Cupertino ma za zadanie usprawnić popularyzację ich innego produktu - AirPodsów.

Kuo uważa, że Apple planuje olbrzymią promocję bezprzewodowych słuchawek AirPods w sezonie świątecznym. Mowa tu również o możliwych zniżkach na produkt. Całość ma jednak dotyczyć wydanych już do tej pory modeli - nowsze rozwiązania mają pojawić się nie wcześniej niż w 2021 roku.

Ze względu na panującą na całym świecie pandemię wiele firm odnotowało spadki sprzedażowe. Nie ominęło to również Apple, które swoją promocją ma zamiar nadrobić straty. Sezon świąteczny jest na to idealnym momentem.

Mówi się również, że firma z nadgryzionym jabłkiem w logo planuje stworzyć osobne zestawy z telefonem i AirPodsami. Cena takiego pakietu byłaby oczywiście niższa niż w przypadku kupna każdego z urządzeń osobno. Obecnie ceny Apple AirPods 2 wahają się w okolicach 600 zł.

Czy uważacie, że brak słuchawek w zestawie z najnowszym smartfonem Apple spowoduje zmianę decyzji o kupnie produktu?

  1. Apple - strona oficjalna