Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 11 września 2019, 12:05

autor: Aquma

iPhone 11 - zobacz memy wyśmiewające nową funkcję smartfona Apple

Nowa funkcja iPhone’ów 11, czyli możliwość robienia spowolnionych selfie - slofie - stała się przedmiotem licznych, humorystycznych komentarzy Internautów. Wiele z nich przyjęło postać memów.

Internauci wyśmiewają nowy pomysł Apple. - iPhone 11 - zobacz memy wyśmiewające nową funkcję smartfona Apple - wiadomość - 2019-09-11
Internauci wyśmiewają nowy pomysł Apple.

Firma Apple zaprezentowała wczoraj smartfony z linii iPhone 11. Jedną z najgłośniej reklamowanych funkcji jest możliwość wykonywania spowolnionych selfie”, czyli krótkich filmów nagranych w 120 klatkach na sekundę (uzyskujemy w ten sposób charakterystyczny efekt spowolnienia). Prezentując nowość użyto zupełnie nowego słowa - slofie, czyli połączenie slow (ang. wolno) i selfie (zdjęcia, które robimy samemu sobie). Na reakcję Internautów nie trzeba było długo czekać - w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy.

Niektóre z wpisów komentują też sam wygląd iPhone’ów 11, a konkretniej liczbę i ułożenie tylnych obiektywów.

Nie da się ukryć, że słowo slofie brzmi dość... oryginalnie, a przydatność samej funkcji zdaje się być co najmniej wątpliwa. Trudno nie odnieść wrażenia, że firmom powoli kończą się pomysły na realną innowację w ramach obecnej, sprawdzonej formy mobilnych telefonów. Być może powiew świeżości przyniosą wynalazki pokroju Samsung Fold lub zwijane ekrany, nad którymi pracuje już kilku producentów. Z drugiej strony, w przeszłości sukces osiągały już rzeczy głupsze od slofie, a na świecie pewnie nie brakuje ludzi, którzy będą gotowi kupić nowego iPhone’a tylko po to, by zrobić sobie spowolnione zdjęcie na plaży (albo, nie daj Boże, w biegu).

A Wam jak podoba się nowy pomysł Apple? Waszym zdaniem okaże się sukcesem czy klapą? Koniecznie dajcie nam znaaaać w komentaaarzaaaach.

  1. Apple – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.