Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 1 grudnia 2021, 18:29

autor: Entelarmer

Oto zegarek Cyberpunk 2077 z NFT za 2 tysiące złotych

T-2077 to nowy gadżet dla fanów gry Cyberpunk 2077. Zegarek firmy Błonie wyceniono na prawie 2 tysiące złotych, a wraz z nim nabywcy otrzymują NFT jako certyfikat autentyczności.

Na cyberpunkowy multiplayer (oraz dodatki i poprawki dla rocznika 2077) musimy jeszcze poczekać, ale już teraz firma CD Projekt przygotowała wcale nie cyfrową atrakcję. Na stronie CD Projekt GEAR pojawił się nowy produktręczny zegarek T-2077 firmy Błonie na licencji Cyberpunka 2077 wyceniony na prawie 2 tysiące złotych.

Oto zegarek Cyberpunk 2077 z NFT za 2 tysiące złotych - ilustracja #1
Źródło: CD Projekt GEAR.

Gadżet wykonano z tytanu i odznacza się on projektem stylizowanym na lata 70. XX wieku, wyświetlaczem z powłoką szafirową oraz wodoodpornością na poziomie 5 atmosfer. Na spodzie koperty znajdziemy, jakżeby inaczej, logo Cyberpunka 2077. Ponadto CD Projekt skorzystał z technologii blockchainów jako „cyfrowego certyfikatu autentyczności”, co ma stanowić zabezpieczenie przed fałszerstwem. W praktyce oznacza to, że nabywcy otrzymują za darmo żeton NFT:

Usługa zapewnia właścicielowi T-2077 cyfrowy certyfikat autentyczności, co w efekcie stanowi cyfrowy paszport do zegarka, zmniejszający ryzyko fałszerstwa. Właściciel, chcąc przenieść własność, może to łatwo zrobić za pomocą aplikacji Arianne.

Oto zegarek Cyberpunk 2077 z NFT za 2 tysiące złotych - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.