Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka ZAX: The Alien Hunter (PC)
OkładkaZAX: The Alien Hunter (PC)

ZAX: The Alien Hunter PC

ZAX: The Alien Hunter to gra z gatunku action/adventure. Gracze wcielają się w postać Zax'a, żołnierza który rozbił się na obcej planecie, a teraz musi szybko naprawić swój statek i uciec z niej zanim pochłonie ją wybuch supernowej.

Przygodowe | science fiction | widok izometryczny | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ZAX: The Alien Hunter Premiera PC

10października2001

pudełko PL

12grudnia2001

producent: Reflexive Entertainment wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do ZAX: The Alien Hunter

Diablo II

Diablo

Frater

Przygodowa gra akcji, której głównym bohaterem jest tytułowy Zax. Podczas normalnego lotu w przestrzeni kosmicznej jego pojazd zostaje nagle zestrzelony i rozbija się na obcej planecie zamieszkanej przez pokojowo nastawnią ludność rdzenną oraz przez zastępy agresywnych robotów. Po chwili okazuje się, że przez długi okres czasu mieszkańcy żyli pod dyktando robotów uznając, że ich przywódca jest bogiem. Po przybyciu Zax’a sytuacja diametralnie się zmienia. Dzikie plemiona chcą wyzwolić się spod jarzma prześladowców, a oczywiście nasz bohater zostaje wplątany w sam środek rodzącego się konfliktu.

Czeka tu na nas wielka przygoda, podzielona na ponad 20 misji, w których musimy odnaleźć części potrzebne do naprawy statku oraz pomóc uciśnionej ludności planety. Po drodze napotkamy na całą gamę wrogów, w tym mechanicznych, między innymi roboty: Higher Orb Slayer, Scorpio Flyer i Master Om Overseers oraz biologicznych, jak Cave Dweller. Do walki z nimi możemy używać wielu broni, m in.: Light Pistol, Twin Disrupter, Full Automatic Pistol, Impaction Cannon i Tri-Spread Gun. Oprawa graficzna gry jest miła dla oka a akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Opcje rozgrywki wieloosobowej umożliwiają rywalizację za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 642 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe ZAX: The Alien Hunter: Odpowiednia dla każdego wieku.

ZAX: The Alien Hunter Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM