Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Harbinger (PC)
OkładkaHarbinger (PC)

Harbinger PC

Zostań jednym z trzech bohaterów należących do społeczności ocalałych z unicestwienia całego układu słonecznego przez nieznany statek kosmiczny Harbinger i w jego zapomnianych odmętach walcz o przetrwanie i wolność.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harbinger Premiera PC

25lutego2003

pudełko PL

26lutego2009

producent: Silverback Entertainment wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Harbinger

Diablo II

Diablo

ZAX: The Alien Hunter

Pewnego dnia ogromny statek nazywany Harbinger wszedł w obszar Układu Słonecznego i niczym szarańcza zaczął niszczyć wszystkie planety. Żadna technologia znana mieszkańcom układu nie mogła powstrzymać tego potwora. Prawie wszystko co żyło zostało zabite, a ci nieliczni, którzy przeżyli zostali zabrani na statek obcych i zmuszeni do niewolniczej pracy lub co gorsza do okrutnych eksperymentów. Z czasem jednak niektórym udało się uciec od ich prześladowców w zapomniane i opuszczone regiony Harbingera. Tam utworzyli małą społeczność, zbieraninę przedstawicieli różnych podbitych nacji, która nieustannie ukrywa się i broni przed patrolami wroga. W takich właśnie okolicznościach przyjdzie nam się wcielić w jedną z trzech postaci: nieustraszonego ludzkiego wojownika, inteligentnego robota-żołnierza oraz ostatnią przedstawicielkę pokojowej rasy Culibine. Statek jest ogromny, pełen miejsc, w których można się ukryć. Podobnie duża jest ilość technologii i broni, które można odkryć lub zdobyć w naszej walce o wolność.

  • Łącznie Harbinger gwarantuje około 20- 25 godzin rozrywki.
  • Akcja rozgrywa się na ponad 70-ciu poziomach.
  • W grze natkniemy się na ponad 65 rodzajów przeciwników, w tym sześciu bossów.
  • Ponad 250 różnorodnych przedmiotów, które możemy użyć i wykorzystać, m.in. broń, karabiny, granaty, miecze, części elektroniczne, wzmacniacze, itd.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.

Harbinger cena w dniu premiery: 9,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Harbinger

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Harbinger Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
  • 650 MB HDD