Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOSPC
Okładka Yu-Gi-Oh! Duel Links (AND)

Yu-Gi-Oh! Duel Links

Adaptacja popularnej gry karcianej, opracowana przez firmę Konami. Oryginał stworzył na potrzeby swojej mangi Kazuka Takahashi. Podobnie jak w pierwowzorze, głównym bohaterem gry jest Yugi i jego przyjaciele – Joey oraz Mei; rywalem herosów jest natomiast Seto Kaiba.

Strategiczne | manga i anime | karciane

Okładka Yu-Gi-Oh! Duel Links (AND)

producent: Konami

wydawca: Konami

Strona oficjalna

data premiery gry:

11sty2017

AND iOS

17lis2017

PC

Yu-Gi-Oh! Duel Links to wirtualna wersja popularnej gry karcianej, którą stworzył na potrzeby swojej mangi w latach 90. rysownik Kazuki Takahashi. W tej odsłonie gry stworzonej przez firmę Konami na platformę AND, PC i iOS gracze z całego świata mogą toczyć ze sobą karciane pojedynki online w czasie rzeczywistym, jak również rywalizować z komputerem. Tytuł jest oferowany w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Fabuła

Gracz może wcielić się w postaci znane z komiksowego pierwowzoru – głównego bohatera o imieniu Yugi oraz jego przyjaciół: rezolutnego Joeya i piękną Mei oraz ich rywala Seto Kaibę. Po wyborze awatara użytkownik dobiera karty z ponad 700 dostępnych, układając w ten sposób swoją talię. Każda z kart przedstawia innego potwora o niezwykłych mocach, atakach i umiejętnościach. Celem rozgrywki – podobnie jak marzeniem bohaterów mangi Yu-Gi-Oh! – jest zostanie Mistrzem Gry.

Mechanika

Karciane pojedynki pozwalają zdobywać punkty i niezbędne umiejęności. Wraz z wchodzeniem postaci na kolejne poziomy doświadczenia, gracz zyskuje nowe karty do rozbudowy talii, a także odblokowuje różnorodne misje i coraz potężniejszych przeciwników. Twórcy zapewniają, że istnieje nieskończona ilość karcianych kombinacji, przez co trudno o dwie takie same rundy gry.

Tryby gry

Gracz może wybrać dla siebie tryb fabularny, w którym jako nastoletni Yugi próbuje zostać Mistrzem Gry. Tryb turniejowy pozwala wyzywać na pojedynki innych użytkowników. Internetowa baza danych daje dostęp nie tylko do rankingów najlepszych graczy, ale także do ich talii kart oraz filmików ze wszystkich wcześniejszych pojedynków w celu poznania techniki gry innych fanów Yu-Gi-Oh!, czy stosowanych przez nich trików.

Kwestie techniczne

Twórcy Yu-Gi-Oh! Duel Links zadbali o jej oprawę graficzną, w której zachwycają przede wszystkim kolory i płynne animacje pojedynków w 3D, jak również o dźwięk: bohaterów dubbingują aktorzy znani z telewizyjnej wersji przygód Yugiego. Dla początkujących graczy został przygotowany przejrzysty samouczek, natomiast ci, którzy znają inne odsłony tej popularnej karcianki, mogą od razu przejść do rywalizacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Klasyfikacja PEGI Yu-Gi-Oh! Duel Links

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Yu-Gi-Oh! Duel Links

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Wieści ze świata (Marvel Heroes, Yu-Gi-Oh! Duel Links, Pillars of Eternity: Definitive Edition) 16/11/2017
Wieści ze świata (Marvel Heroes, Yu-Gi-Oh! Duel Links, Pillars of Eternity: Definitive Edition) 16/11/2017

wiadomość16 listopada 2017

Dziś piszemy o zbliżającym się końcu gry Marvel Heroes Omega, jutrzejszej premierze karcianki Yu-Gi-Oh! Duel Links na PC, dzisiejszym debiucie Pillars of Eternity: Definitive Edition na Steam i o propozycji stworzenia Star Wars: Battlefront III, którą twórcy Just Cause otrzymali od LucasArts lata temu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

AND
iOS
PC