Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Xenos vs Marines (PC)
OkładkaXenos vs Marines (PC)

Xenos vs Marines PC

Przygotowana we współpracy studia Darkflow Software z firmą Gaijin Entertainment sieciowa strzelanina FPS. Akcja Xenos vs. Marines zabiera graczy w odległą przyszłość, w której cywilizacja ziemska osiągnęła poziom pozwalający jej na kolonizację odległych planet.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | sieciowe | indie | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Xenos vs Marines Premiera PC

luty2022

producent: Darkflow Software wydawca: Gaijin Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Xenos vs Marines

Warframe

PlanetSide 2

Evolve

Xenos vs Marines jest taktyczną sieciową strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, opracowaną przez studia Gaijin Entertainment oraz Darkflow Software. Duet ma na swoim koncie ciepło przyjęte Enlisted, pozwalające graczom wziąć udział w największych bitwach II wojny światowej.

Fabuła

W przeciwieństwie do poprzednika osadzonego w realiach historycznych, Xenos vs Marines zabiera gracza w odległą przyszłość. Ziemska cywilizacja osiągnęła na tyle wysoki stopień rozwoju, że kolonizacja innych planet znajduje się w jej zasięgu. Nadające się do zasiedlenia globy nie są jednak puste – zamieszkują je agresywnie nastawione istoty. Głównymi bohaterami gry są tytułowi Space Marines, których zadaniem jest przygotowanie planet na przybycie pierwszych osadników.

Mechanika

Rzecz jasna, we wspomnianych wcześniej żołnierzy wcielają się gracze, którzy biorą udział w bataliach z Obcymi. Jak nietrudno się domyślić, w Xenos vs Marines robimy użytek z futurystycznych technologii, co przekłada się zarówno na dostępne uzbrojenie, jak i na pancerze oraz oddane do naszej dyspozycji narzędzia. Kluczem do sukcesu jest ścisła współpraca graczy i koordynacja ich działań. Warto bowiem pamiętać, że Obcy nie są jedynym zagrożeniem – niebezpieczeństwo stanowią także anomalie spotykane na powierzchni nowo odkrytych światów. Sam schemat rozgrywki oparto natomiast na rozwiązaniach opracowanych na potrzeby wspomnianego wcześniej Enlisted – pomimo przyjętej konwencji, celem deweloperów było jak najwierniejsze oddanie realiów panujących na polu bitwy.

Kwestie techniczne

Xenos vs Marines może pochwalić się trójwymiarową oprawą graficzną wysokiej jakości. Na uwagę zasługują przede wszystkim dopracowani z dbałością o detale i bogato animowani przeciwnicy; oko przykuwa także pełne szczegółów otoczenie, na czele z bujną roślinnością.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 1.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Xenos vs Marines: 16+