Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCWiiNDS
Okładka World of Zoo (PC)
OkładkaWorld of Zoo (PC)

World of Zoo

World of Zoo to adresowana głównie do młodych odbiorców gra strategiczna, stworzona przez studio deweloperskie Blue Fang Games. Gracz wciela się w rolę kierownika wirtualnego ogrodu zoologicznego i musi troszczyć się o komfort jego mieszkańców.

Strategiczne | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

World of Zoo Premiera

26paź2009

PC Wii NDS

producent: Blue Fang Games wydawca: THQ Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do World of Zoo

Zoo Tycoon 2

Zoo Tycoon (2001)

Zoo Empire

World of Zoo pozwala nam na stworzenie własnego ogrodu zoologicznego oraz opiekowanie się zwierzętami i budowanie relacji z nimi. Za deweloping tytułu odpowiedzialna jest firma Blue Fang, w której portfolio znajduje się m.in. gry z cyklu Zoo Tycoon.

Dzięki World of Zoo mamy praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie budowy oraz modyfikowania naszego zoo. Do tego w nasze ręce twórcy oddali ponad 90 gatunków zwierząt reprezentujących 11 rodzin, plus edytor Animal Creator umożliwiający stworzenie takiego zwierzaka jaki tylko nam się wymarzy. Do naszych zajęć należy oczywiście opieka nad naszymi podopiecznymi, dbanie o to, by zwierzęta były w dobrej formie, najedzone, czyste itp. Przy okazji, możemy spróbować nauczyć je kilku sztuczek.

Każde zwierzę jest unikalne – posiada własną osobowość oraz zachowania. Naszym zadaniem jest poznanie tych zachowań dzięki obserwacji i zyskanie zaufanie zwierzęcia. Dużą w tym pomocą są materiały przygotowane przez National Geographic – w każdym momencie możemy do nich zajrzeć i przekonać się, czy postępujemy właściwie. Dodatkowo World of Zoo oferuje szereg mini-gier oraz elementów do odblokowania w trakcie rozgrywki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

World of Zoo cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI World of Zoo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

World of Zoo Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista
PC
Wii
NDS